Jump to content
IGNORED

mobitelska™ fotografija


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nisam ja

    313

  • mustang

    287

  • Gojko & Stojko

    238

  • Pontijak

    232

Hah, noćas sam baš sanjao zalazak sunca u Sidneju (iz nekog razloga, nisam tamo bio sto godina). Naravno, iznad mora. Nemoguće lepe boje, kao da je trajalo satima...

 

A sinoć je bilo ovako na mom brdu...

 

 

1000_20210402_194233.jpg

  • +1 6
Link to comment
On 3.4.2021. at 9:24, Indy said:

Hah, noćas sam baš sanjao zalazak sunca u Sidneju (iz nekog razloga, nisam tamo bio sto godina). Naravno, iznad mora. Nemoguće lepe boje, kao da je trajalo satima...

 

A sinoć je bilo ovako na mom brdu...

Nadam se da je i tu toplo kao i ovde, mi smo nakon onih poplava jedva dočekali sunce i ispraćaj leta na plažama za praznik koji je došao u pravo vreme. Za "dugački" zalazak sunca na plaži ovde moraš da odeš na određene plaže koje gledaju na unutra, na zaliv, na okeanskim plažama sunce zađe rano. Lepo si opisao osećaj, klince ne možeš da poteraš sa plaže.

 

Ja sam lenj da ujutro odem rano za izlazak sunca na neku okeansku plažu, jutros je bila idealna prilika sa vraćanjem sata unazad, sin me poterao rano, stigli smo pre sedam na Bondaj, tamo naravno dosta ljudi na kupanju, šetaju pse ili vežbaju na spravama. Slika od popodne je Milk Beach iz zaliva, blizu moje omiljene plaže Shark Beach sa koje je onaj zalazak od prekjuče.

 

kC2KWKK.jpg

 

pEAWdr2.jpg

 

SaE

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Gojko & Stojko said:

 

I0deaCg.jpg

 

SaE

 

"Mreža u Sidneju sa pogledom na more" :) 

 

Evo njegovog melburnškog rođaka. Ništa fensi, suburbijanska mreža sa pogledom na kuću Pere Ložača, ali voli svoj skromni dom jer mušice redovno uleću u trpezariju, a iznad glave uvek nekih oblaka i vlage u njima za lepe izlaske/zalaske sunca. 

 

20210406001.thumb.jpg.fb1ec8b2ef39a2c7d2475e93e2b4397d.jpg

 

20210406002.thumb.jpg.c9b94fe3e6ffc0f8e755210b2aad2353.jpg

 

20210406003.thumb.jpg.643b9540a80d5cf361b59004aba30d79.jpg

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...