Jump to content

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

Onaj Lost je svirao kurcu n sezona i ima 167 strana. Ova serija ce da nakrca stotacu veceras, samo da se Vini pojavi. To je, bogami, impresivno.

 

Šta ću vam ja, nemam živaca ni da čitam sve ove twitter analize, a kamoli da komentarišem. Super mi je samo ovo što je mustangica već u prvoj epizodi provalila da je ubica čovek koji se u prvoj epizodi ni ne pojavljuje :Hail:

 

Vasudevo, nemoj mnogo da se nadaš kad su ti HPL uticaji u pitanju, otprilike to što ima u startu je sve. Stilska vežba, ali dosta dobra.

Link to comment

i kome sad verovati.... tebi stos pljucno na to, bez ikakvih argumenata, il Jovancici i pride nekolicini uglednih u svetu šoubiza koj su se s njenom analizicom sasvim slozili.... a? a?

 

 

Pa, nisam se tebi ni obraćao i zabole me kome ti veruješ...

 

Totalno proseravanje od teksta, realno imam pravo da prokomentarišem tekst bez obzira ko ga je ovde okačio, pa makar to bila i ti. A, slutim da ima mnogo više ljudi kojima je to obično sranje, ali što bi to pisali igde... Verovatno je trebalo i sada da prećutim...

Link to comment

Oh, pa ovo je dobro pocelo, Mekonahi cak i govori kao stari dobri HPL.

Nema spavanja nocas :isuse:

 

edit: lazno secanje i metanarativ

 

ne bleji na topik dok gledaš sjebaćeš doživljaj :fantom:

Link to comment

Evo samo ću da dodam da je Ajant u pravu ( :O ) Character study about loss and redemption my ass. Ništa nismo videli ni čuli o tom njegovom gubitku, a još manje o iskupljenju. Znači, treba samo da zažmurimo na oba oka i videćemo 1 divnu priču o tome kako je detektiv bio kriv što je nekako izgubio ćerku, a onda se iskupio višedecenijskim drogiranjem, opijanjem, i upucavanjem jednog kultiste u glavu. Finely crafted & compelling indeed...

Link to comment

Želeo bih da iskoristim ovu retku priliku da se apsolutno složim sa Vinijem i Ajantom.

 

Edit: Vini, aj se pronađi na onoj listi :)

Edited by Syme
Link to comment

meni glupo da kopi/pejstujem sad sve ostalo... taj post mi se nekako najbitnijim ucinijo.. zenae fino objasnila..... ak vas interesuje idite pa je pratite [je je jea, znam da nechete... kool]

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...