Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

moram da kazem da mi se svidjelo sto rast nije poginuo. dobro pase nepotrebnost hriscanske (tj hristove) zrtve uz pricu, tim bolje sto je poenta izvedena nepretenciozno. tu bih zavrsila sa svidjanjima.

Edited by morgana
Link to comment

samo da znate da posle svake epizode dođem vamo da odvadim best of vaših nagađanja i čuvam u šteku da vas ucenjujem ko simeta amadeus bendom :fantom:

 

edit: za početak, morgana sigurno zna neki extra besplatan apartman u jeku sezone u herceg novom sa svih pet obroka

Edited by Hella
Link to comment

samo da znate da posle svake epizode dođem vamo da odvadim best of vaših nagađanja i čuvam u šteku da vas ucenjujem ko simeta amadeus bendom :fantom:

A to je baš šmekerski raditi kad se ima naknadno znanje.

 

Simeta i Amadeus treba.

Link to comment

@h.

 

znas kolko ces da postignes sa ovim? nista  :mad:

 

ja sam visestruko dokazala da blama nemam sto se nagadjanja tice, and proud!

Edited by morgana
Link to comment

pa to što kaže morgana, maltene kao da praviš Stounovog JFK-a i na kraju kažeš: e u stvari sve je to Li Harvi Osvald sam obavio.

 

ali od svog pripovedanja o pripovedanju na kraju dobismo svetlo vs tama i uplakanog Rasta... i čemu je dođavola služio izlet na brodiću?! od kako roknuše Ledua počelo je da biva loše, ali kraj je stvarno bio za smejanje.

Edited by malkin
Link to comment

jbg, na kraju je ispalo da je picikato™ odlučio da u hodu rešava sve zavrzlame koje je postavio, upetljao se kao pile u kučine i onda umesto raspetljavanja rastu ubacio: "uvek će biti pilića i uvek kučina, ne moramo se raspetljavati, ionako ćemo da završimo kao piletina ili čorba"

Link to comment

Još nisam odgledala, ali po količini postova u kojima se očitava duboka tuga i razčarenje, zaključujem da je blaženopočivši Lost dobio dostojnog naslednika.

Link to comment

лост нисам гледао, али мени је по разочарењу упоредив са завршетком прве сезоне форбриделсена, додуше тамо се развлачило на 20 епизода, тако да до краја није остало пуно енергије за било какву емоцију

Link to comment

jbg, na kraju je ispalo da je picikato™ odlučio da u hodu rešava sve zavrzlame koje je postavio, upetljao se kao pile u kučine i onda umesto raspetljavanja rastu ubacio: "uvek će biti pilića i uvek kučina, ne moramo se raspetljavati, ionako ćemo da završimo kao piletina ili čorba"

 

:lolol:

 

E, to!

 

Inače, stvarno ne kontam ovo sa Amadeus bendom - koga pa to iznenađuje? Ja sam ranije sam prijavio da volim i Nickleback. Prosto me je muzičkim ukusom nemoguće posramiti.

 

Dobar tekst koji se fino uklapa sa nekim Morganinim primedbama.

Edited by Syme
Link to comment

izgleda da je meni jedina prednost što nisam pratila Lost i što se uspavah sinoć na vreme, forbrydelsen i meni ispao previše ishajpovan Dionisos tu smo tek izgleda u manjini... pa dobro, makar je do 6ep bila dobra vožnja, gledaću i drugu sez ako je bude a mislim da hoće

Link to comment

Pa ne znam, mislim se. Jel vredi? Malo mi već istrošena ta tema psihopata kao glavnih likova, ali ako je na preporuku, pogledaću. A i Mikelsen je always a plus.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...