Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

:D

 

I kao sto vidimo, na kraju ces da mi cmizdris.

 

Pa ne moze pismeno, mora i zvuk da se oponasa. :D

 

Bwuhuhu, Mau, sanjao sam pokojnog tatu, i ćerku, i znaš, kao zvezde, i onda njihova ljubav, i tako sve nešto. I onda sam se probudio, šmrc, slin.

 

@Syme: Evo ukratko verzija vica kako sam ga ja čuo, sa sve zvučnim efektima. Ali opet te upozoravam, jako je glupav. Nemoj da mi kukaš tek posle season finaleta kako si nešto drugo očekivao:

 

 

 

Ide zeka šumom, naiđe na medu, on sav razjeban, leži, jauče - Šta ti je medo? Ma pusti, guzili me kulturni jeleni.

 

Ide dalje naiđe na liju, ista priča. Onda na vuka, ista.

 

I na kraju legne da spava, ali da se ne bi isto i njemu desilo, gurne neki pampur u dupe.

 

Kad u pola noći, čuje samo zvuk - Pop! - i nekog kako mu dubokim glasom kaže "Dobro veče."

 

 

 

Pošto su, razumeš, kulturni. Haha.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Hahah, pa nije loše, ali već sam ga čuo u nešto drugačijoj varijanti.

 

Elem, nrodni twitter genije:

 

I just realized the last episode of True Detective (about to watch) is really called 'Form and Void.'

 

Link to comment

Lrd je od početka na mojoj strani, vi što patite ste samo Symetovi prolovi. Mi ozbiljni ljudi smo slutili šta nas čeka:

 

Zbrzaće nešto za finale, samo se nadam da može da se izbegne happy end, dovoljno mi je bljackavo i ovo pomirenje starih partnera <_<

Link to comment

A ne, ne, nemoj meni imputirati optimizam povodom serije. Ovo je ispunjenje mojih pesimističnih prognoza. Serija se jasno pretvarala u totalni i otrcani kliše, i na kraju se tako i završila. Mada priznajem da ovaj nivo otrcanosti stvarno nisam očekivao.

Link to comment

Ma znam, samo kažem da je teže palo vama što ste se nadali nekakvom superkompleksnom Objašnjenju koje će sve da zakrpi i poveže, i još pride ubaci nekakav potpuno nepotreban podzaplet o zlostavljanju Martijevih ćerki :D Moja očekivanja su ipak bila mnogo skromnija, i mogla su vrlo lako da budu zadovoljena... pa opet ništa.

Link to comment

Neka se ovi sto citaju Reddite vrate na Serloka i Poaroa.

 

Meni je, u stvari, sasvim ok rasplet sto se slucaja tice. Malo je Rast preuvelicao teoriju zavere, neki detalji vremenom izbledeeli, izvrsilac uhvacen. Sasvim na mestu. Ne mora svaki trag na koji su naisli da bude smesten u savrsen puzzle.

 

Serija se zapravo vraca na pocetak, nije serija o slucaju vec o Rastu i Martiju. I to je  u redu.

 

Zavrsetak na liniji porodicnih vrednosti jeste bljutav i to se moglo drugacije resiti.

 

Stavise, najrealnije, mogli su da banalizuju malo onu bitku i da se mnogo logicnije jurnjava zavrsi jednim hicem u kosaca i cao. Slicno kao u 5. epizodi.

 

Sto se razresenja njihovog odnosa  i unutrasnjih demona tice, tu vec nisam siguran.

Link to comment

Svi ste vec odgledali?! :huh:

Radi li iko?

Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Edited by Arkadija
Link to comment

ako vam je tesko, sjetite se mosa, on mora povrh svega i dres da kupi. :lolol:

 

kad bi se izbacilo poslednjih 10 minuta, ja ne bih imao problem sa zavrsetkom. ali kakve sve teorije su se izbacivale, majko mila.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...