Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

Za ovo poslednje si u pravu, ali to sa navlačenjem fanova i word of mouth marketingom je obično radilo long term. Kad imaš jednu zaokruženu celinu od osam epizoda, ne vredi ti da ostavljaš trag of mrvica hleba u nadi da će te dovoljno ljudi pratiti sledećih pet godina. Moraš da im daš kvalitet sad i odmah, moraju da osete da im se isplatio emotional investment na kraju serije/sezone. 

 

Hoću da kažem, ako reakcija na finale ne bude dobra, džabe im sve i ko zna da li će biti druge sezone. Ako bude dobra, proglasiće i Pizzolata i Fukunagu za genijalce i nudiće im se sa svih strana za nove projekte. Sve je up in the air u zavisnosti samo od ove jedne epizode :jerry:

 

 

Ja u stvari ne mislim da je to rađeno namerno. Picolato je prosto mnogo hteo, mnogo započeo, razbacao je razne hintove ne toliko sa namerom pravljenja ko zna kakve misterije, nego sa gikovskom potrebom da utrpa sve svoje klinačne fascinacije u svoju prvu autorsku seriju. To je onda rekao bih više nehotično proizvelo ovaj efekat (sa Doni Darkom je slična stvar u pitanju, prvi film, gomila referenci, rekreiranje jedne skorašnje epohe - tamo 80ih, ovde 90ih, itd.)

Edited by Syme
Link to comment

Od 2 do 3 je odličan termin, samo nađite dobar stream, da nije nešto gde će bilion njih da se nakači pa da svaki čas prekida...

 

A za filmon nisam siguran, nešto se ne sećam da sam tamo viđao HBO.

Yaayy!!
Link to comment

da li da spavam ko covjek do 9 ujutru ili da gledam finale ko covjek u 3 ujutru?

 

 

drzi me neizdrz :)

Pa ostani da gledas sa nama, sa Vinkicom, Peti, Sajmom i sa mnom. :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...