Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

 

Which "True Detective" Character Are You?

  1. You got: Ginger

    enhanced-buzz-29670-1393269858-16.jpg

     

    You’re practical and consider yourself a hard worker working within the system, but only if that system is outside the REAL system. Also you might have weird hair.

:fantom:

 

Link to comment

Da vas na trenutak odvratim od ove zabave. Dva zanimljiva detalja. Prvo, ja sam mislio da umišljam, ali posle vidim da po internetima ima ljudi koji su to takođe uočili, a ovde nismo pominjali: tetovaža na Leduovim grudima isti mladi Mekonahi :) Mada sam sklon da to onako vinijevski otpišem kao neku internu šalu ekipe serije.

 

tumblr_n15hisuTSW1qdf1r1o1_400.jpg

 

 

 

Drugo, neko je pomenuo da je video na IMDB-u da se u poslednoj epizodi pojavljuje glumica koja glumi Odri, i to je tačno, ali - ne odraslu Odri, nego malu Odri, što mi se čini značajnim.

Edited by Syme
Link to comment

Drugo, neko je pomenuo da je video na IMDB-u da se u poslednoj epizodi pojavljuje glumica koja glumi Odri, i to je tačno, ali - ne odraslu Odri, nego malu Odri, što mi se čini značajnim.

 

Znam na sta aludiras, ali IMDB nije bas pouzdan po pitanju ubacivanja creditsa. Hocu da kazem, mozda ce stvarno biti neki flesbek, a mozda je greska, jer im se to cesto desava..

Link to comment

Aha, okej, sasvim moguće da si u pravu. Ja sam se malo iznenadio jer sam očekivao onu "odraslu" ćerku, ali moguće je da si u pravu.

 

Edit: Inače, palo mi je u međuvremenu na pamet da sada možemo bolje da razumemo Leduove reči upućene Rastu - "I saw you in my dreams". Sada, nakon što smo čuli onog cross-dressing momka znamo šta bi to moglo da znači, odnosno šta ti "snovi" znače.

 

Ne mislim da je Rast zlostavljač (iz razloga ranije pomenutih), ali čini mi se da to sa "snovima" što sam u startu bio spreman da odbacim kao rambling ili red herring, sada dobija neki smisao.

Edited by Syme
Link to comment

ја сам по дифолту очекивао одраслу одри, пошто ми некако не делује да ће бити места за флешбеке у последњој епизоди, али ће видимо...

 

на квизу иначе испао раст,  изненадило би ме да је било другачије...

Link to comment

A sve vreme se pitam zašto sam jedini ovde kome Rast ide na kurac...

 

You got: 2012 Marty Hart
enhanced-buzz-24161-1393279570-6.jpgHBO

You’ve accepted the things you’ve done in the past, and feel at an uneasy peace with yourself. You have lived enough to have a keen understanding of other people and their motives.

Edited by McCabe
Link to comment

Edit: Inače, palo mi je u međuvremenu na pamet da sada možemo bolje da razumemo Leduove reči upućene Rastu - "I saw you in my dreams". Sada, nakon što smo čuli onog cross-dressing momka znamo šta bi to moglo da znači, odnosno šta ti "snovi" znače.

 

Ne mislim da je Rast zlostavljač (iz razloga ranije pomenutih), ali čini mi se da to sa "snovima" što sam u startu bio spreman da odbacim kao rambling ili red herring, sada dobija neki smisao.

 

Neko je lepo primetio, sanjao je pogresnog detektiva. Marty mu je presudio.. :D

Link to comment

Раст из 2002. Нисам ни знао да има онолико Кардашијана, куку ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...