Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

Pa 1995. se drogira umereno, izgleda samo halucinogenima. Tek posle je krenuo da se razvaljuje od alkohola i ko zna čega sve još, a pošto ga 2012. nismo videli polugolog, možeš komotno da ga zamišljaš raspalog i okešenog :)

Link to comment

To. Kad završi saslušanje sa onima, samo ode do prve telefonske govornice i sljušti tu odrpanu odeću, bradu, i kosu, superman-style. Ispod je i dalje onaj izvajani izbrijani nihilista na esidu, uvek spreman da stupi u akciju...

Link to comment

pa jeste, ne nosi vise odela a i frizuru je zapustio.

a mozda je i to deo uloge (u istrazi)?  -_-

da, pizzolatto je rekao u nekom intervjuu da pije za vreme razgovora da bi ono sto kaze bilo inadmissible in court.

Link to comment

+1 baš slaba.

najgore je kad pričaju jedni o drugima a toga ovde ima baš dosta. otprilike kao u prvoj epizodi, ništa do klifhengera, tj do poslednje rečenice.

ok, nije ništa al je slabo.

 

edit. da dodam: ne mislim da je prva epizoda bila slaba kao ova. ova nema ništa od true detective atmosfere, kao da je istrgnuta iz neke druge pandurske serije. voleo bih da vidim na kraju da li bi se išta izgubilo kad bi se td gledao bez ove epizode. nekako sumnjam.

Edited by malkin
Link to comment

@syme & linda lee

izasao vec, ja skin pazarila pre pola sata, ali sad mi se spava pa necu gledati do veceras, a sad vidim i ove mlake utiske... 

odjavljujem se sa topica da ne urnisem sebi ugodjaj. 

Link to comment

@syme & linda lee

izasao vec, ja skin pazarila pre pola sata, ali sad mi se spava pa necu gledati do veceras, a sad vidim i ove mlake utiske... 

odjavljujem se sa topica da ne urnisem sebi ugodjaj. 

Ja taman dođoh da javnem da su izbacili epizodu na torrent. :) Skida se. :)

Ignorišem ceo ovaj topic dok ne pogledam. -_-

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...