Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

marti  u više navrata ne govori slučajno da mu je rešenje sve vreme bilo pred očima. 

 

Мислим да је ово јако битно и да они ћеркини цртежи и касније понашање сигурно нису само везани за распад Мартијеве породице.

 

Такође јако је занимљиво ово што антс наведе. Раст и Леду су имали разговор старих познаника, а Раст се није много ознојио што је Марти Ледуу просуо мозак.

Link to comment

Mda, strani poznanici gde jedan priča drugom kako ga je sanjao i u stvari se obojica nisu tu gde su, nego su u nekom fantomskom gradu...

 

Ko hoće da uloži neke pare na apsurdnu ideju da ćerkini crteži i ostalo imaju veze sa rešavanjem slučaja jer su tati bili "pred očima", javite se na PP...

Link to comment

ćerka je definitivno prisustvovala ritualnom silovanju ko zna koga možda i dore l, dete od 6 godina ne može tek tako da nacrta iz slobodne mašte ono, a koliko to ima veze sa rešavanjem slučaja...možemo samo da spekulišemo 

Edited by ants
Link to comment

Ako je cerka prisustvovala dorinom? silovanju, onda je jedan od ucesnika bio i njen otac ili deda (mozda i obojica). Na onoj fotografiji u sumi ima petorica jahaca, u sceni silovanja sa lutkama prikazana su petorica muskaraca. Pitanje je: "ko je bio fotograf?". Zrtva?

Link to comment

Мислим да је ово јако битно и да они ћеркини цртежи и касније понашање сигурно нису само везани за распад Мартијеве породице.

 

 

 

 

+ bi se to dobro uklopilo u ono što Megi kaže Rasu - da ni on ni Marti ne umeju dobro da odrede prioritete. Meaning - ne umeju da se koncentrišu na najbliže i najdraže.

Link to comment

jbt. pa ja nisam gledao seriju koju ste vi gledali. doduše prve tri epizode sam gledao iz cca 12 pokušaja.

:(

 

moraću iz početka, al kad se završi emitovanje. 

Link to comment

I onaj propovednik ispod šatora, i ona kurva što valja Rastu tablete. They're all in on it! He's not out of order, the whole frickin' system is out of order!

Link to comment

Ja mislim da je Hart na neki nacin umesan - ili direktno, ili kao zastita za grupu u kojoj je i njegov tast. Takodje mislim da je on zapravo pravi osumnjiceni u istrazi, a ne Rast.

Link to comment

Evo, i ja ću iskreno da kažem oko čega ja najviše razbijam glavu: Kako Rast može da se napija od piva, da se non-stop drogira i da puši, a da bude onako fit? To mi je sasvim nerealno posle 35-40 godina.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...