Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

jao pa nije valjda ova serija od onih gde imaš neke detalje koje treba da provaljuješ?

 

fala lepo

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Nisam od tih koji se lože na provalidbu detalja, neovisno sam se upitao da li je zapravo Rust nehotično zgazio ćerku. Pošto je Marty u sceni koju mammy pominje trešten, uklapa se uz Rusta skroz.

 

Onaj ko na taj način detalje traži, uvek će ih i naći. Ja protiv uskršnjih jaja, hintova i nodova nemam ništa protiv, čak mi je i simpatično u izvesnoj meri, ali seriju svakako ne treba svoditi na to, niti je to preduslov da bi se u njoj uživalo.

 

Ja sam prvi put u životu pročitao članke o seriji koju gledam, a skontah da se i pomalo bavim takvim detaljima da bih produžio gledanje=uživanje, do sledeće. Peta me baš narajcala na šestu, čiji trejler isto obećava. Valjda i zato što sam serije navikao da gledam u cugu. To i tebi preporučujem kad završi sezona.

Link to comment

jao pa nije valjda ova serija od onih gde imaš neke detalje koje treba da provaljuješ?

 

fala lepo

 

ma nije, sljaka fenomenalno i bez toga, ja sam se jednom zajebo da vidim neke detalje i od tada ne citam ta sranja. tako cu gledati kad pocnem sve iz pocetka.

Link to comment

moze opusteno da se uziva u seriji i bez tolike opterecenosti svakim tragom koji mozda vodi do razresenja misterije. samo je nedelju dana do sledece epizode predug period da se uzdrzis od toga, serija sa svakom epizodom sve vise vezuje gledaoca.

Link to comment

ma vidim ja da ste opasno navučeni, a ne mogu da gledam iz nedelje u nedelju, moram odjednom.

već sam skidao par epizoda pa ih krajnjim naporom volje izbrisao sa harda.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

vasudjevo, aj ne zezaj nego gledaj, ti si prava osoba za ovu seriju

 

 

edit, zamlacivanje detaljima dodaje 326% na uzitku sto se gledanja serije tice. nemaci pojma! :D

Edited by morgana
Link to comment

vasudjevo, aj ne zezaj nego gledaj, ti si prava osoba za ovu seriju

 

 

 

Hoću bre, nego šta ću! nego čekam da se završi sezona, pa ću gledati dok se ne rastope boje.

Link to comment

vasudjevo, aj ne zezaj nego gledaj, ti si prava osoba za ovu seriju

 

 

edit, zamlacivanje detaljima dodaje 326% na uzitku sto se gledanja serije tice. nemaci pojma! :D

 

potpuno se slažem. još ako se sistematično spaja nespojivo, obija da se prihvati očigledno i logično, može da se desi da  finalna epizoda bude truba u odenosu na izmaštani kraj.

 

u ovoj seriji ne vezem svoju paralelnu priču, nego gledam pažljivo šta se dešava. mislim da  picolato ne zameće tragove, već nas iz epizode u epizodu navigava u dobrom pravcu.  marti  u više navrata ne govori slučajno da mu je rešenje sve vreme bilo pred očima. možda grešim (utoliko bolje). uspela sam da ne gledam detalje sa interneta, već sam samo čitala šta se ovde piše. bilo mi je zabavno jer mnoge stvari nisam primetila a neka tumačenja mi nikada ne bi pala na pamet.

Link to comment

ja se uopšte ne zamlaćujem tim detaljiam, i dalje uživam u seriji, prosto je fenomenalna i obavezno je gledaj

+1

dosta smara lostizacija™ serije koja nije ni slicna.

Link to comment

da li je neko stekao utisak da se rast i redži poznaju?

 

stvarno ne znam da stavim spojler, pa ko neće neka ne čita ispod

 

kad marti ostavi ladua na kolenima vezanog, a rast čeka debeljka iz skloništa na nišanu, rast ga ni ne pogleda pošteno, a kamo li da osmotri da ovaj nema nešto na dohvat ruke i sl zbog opreznosti, samo odreši umukni, a navodno ga vidi prvi put..a ond aima ta lajna 'i saw in my dream, you are a priest too'

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...