Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

ma čisto sumnjam da je otac, ali otvara zanimljivo pitanje: da li je i njen otac to radio drugoj deci, možda onoj koja su izvršila samoubistvo? ima na netu i (nategnuta, doduše) teorija da je poslednji neimenovani hipik na onoj fotki zapravo vlasnik juvelirnice.

Link to comment

ti ni ne gledaš seriju.

nisam se dobro izrazio. muzika kao takva je okej, ali apsolutno ne ide uz ono što se prikazuje. super su New York Dolls, ali Velkorovo drogiranje je brate dumreš od smeha. samo sam čekao kad će da počne da sipa tekilu u oči i da jede kokain kašikom. preterano.

isto sa akcijom u brdima--ne ide hičkokovska muzika na nešto što je maksimalno nategnuta akciona scena dostojna Stivena Sigala i Dolfa Lundgrena.

Link to comment

da je otac, ne bi antigona vise pricala s njim. valjda.

 

 

+1

 

bice interesantno videti ko je to. Ocigledno je da je pikolato seriju gradio od zagonetki na prvu loptu sto je u sustini neinteligentno, narocito ako bitne hintove otkriva tek pred kraj serijala uskracujuci sansu publici da od pocetka nesvesno isprojektuje siru sliku.

 

U TD 1 taj deo uradjen je maestralno. Ovde katastrofalno.

Edited by Caligula
Link to comment

da je otac, ne bi antigona vise pricala s njim. valjda.

 

ja sam shvatio da se njoj zapravo vratilo duboko potisnuto sećanje. dakle mogao bi da bude ćale, mada on valjda ne bi morao da je ubeđuje da ide sa njim u kombi u šumi...

Link to comment

slabašne kurave poletele posle gudre ko blesave a ona sva neustrašiva totalno drugi efekat (ajd sad što se uplašila kad joj davali) umesto da dobije vid kroz zidove kao muti se slika pa tripovi bradatog gondže i na kraju pegla :), di je nestala ona destruktivna opaka cura

Link to comment

Sustina cele price vuce na to da je u danasnjem svetu sve korumpirano od korporativnog vrha u sprezi sa politickim drugovima rukovodiocima pa do poslednjeg crnca nacelnika policije koji takodje voli da svrati na hefnerovku™. Zato sa druge strane imamo kontrateg u vidu strogog ali pravicnog gangsterasa Vona, kome ne neko stavlja klipove pod tockove u pokusaju da se uzdigne bar na nivo postenog privrednog bizznisa a koji ce jedini hteti da pruzi pomoc nasim junacima u konacnom obracunu. Good vs. Bad gone wild on wild wild west.

Link to comment

Da je ova serija rađena u skandinavskoj produkciji, dakle u koprodukciji RTL-a, ovde bih čitao da je to najgenijalnija genijalnost i da su je kreirali geniji okruženi sve samim genijima, svi skupa nadahnuti genijalnošću...

 

Pa i nije bas, evo ti prosla sezona je radjena u istoj produkciji i zemlji i culo se sa puno strana da je  to najgenijalnija genijalnost i da su je kreirali geniji okruženi sve samim genijima, svi skupa nadahnuti genijalnošću...

 

Ovo pak, jednostavno to nije.

Link to comment

da je otac, ne bi antigona vise pricala s njim. valjda.

 

Mozda joj je tek sad kroz fles to doslo, a do sada bilo potisnuto?

Link to comment

ako picolato i u ovoj sezoni ostavi sekte, vrane i kopanje ociju samo kao dekor, po principu kruna i mardigras maski iz prve sezone, stici ce ga tviter i redit prokletstvo.

tako da mislim da cemo vidjeti i jos koji detalj osim sveprisutne korupcije, makar to bilo samo da komune isporucuju zene za orgijanje. ili zene i djecu, jel.

 

edit, @ edited, mozda ali se tekst nekako ne uklapa, sta znam.

Edited by morgana
Link to comment

ako picolato i u ovoj sezoni ostavi sekte, vrane i kopanje ociju samo kao dekor

 

 

meni bi takav rasplet umnogome popravio sezonu. :D

Link to comment

a moguce je i to, recimo da neko hoce da kokne kaspera da bi usao u posao a zna njegova mracna interesovanja pa pokusava da zavara trag navodeci na tu stranu

 

mada mislim da je kasper ubijen da bi neko usao u posao oko koridora ali i kao poruka ostalima (stradao je na dan kad su novine objavile clanak o korupciji)

Edited by morgana
Link to comment

Nije leca, sto kazete ne bi on morao da je ubedjuje recima najlepsa si na svetu, dodji da ti pokazem jednoroga i slicno... Neki njegov kolega sektas hipik. A ocigledno je da je ta njihova slobodna ljubav ukljucivala i decu, jer je vise njih zavrsilo pod zemljom odnosno u tvorzi. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...