Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

Da, ova epizoda je zaista bila najbolja, pogotovu stand off za stolom orgije.

 

Honorable mention Mexican stand of with real Mexicans.

 

EDIT: Jedino sto mi je zasmetalo je to sto roknuse Irenu bez ikakvog razloga.

Edited by *edited by mod
Link to comment

Sten? Mrtvi lik u temelju one kuće? Što niko ne zna ko je on? Taj Sten.

 

Ovo je gore nego one dve sezone ( koje sam odgledala) serije  o zimi što nikako da stigne i zmajevima i prestolima.

Link to comment

Krajnje vreme bilo da svako iskaže svoje veštine.

 

 

Rej da batina, Vudrou da se šunja kao komandos, a Bezeridesova da kolje.

Čak i Frenku krenulo:
dobio ključni opis pandura ko je poturio ručni sat kao trag kroz zalagaonicu, samo još da poveže (thin & jefe → mršav koji "šefuje")

 

ali dobio i Kisko Kida za ortaka  :wicked:

 

 

 

Link to comment

Sten? Mrtvi lik u temelju one kuće? Što niko ne zna ko je on? Taj Sten.

 

Ovo je gore nego one dve sezone ( koje sam odgledala) serije  o zimi što nikako da stigne i zmajevima i prestolima.

eve ga Sten:

 

jsbk8n.jpg

Link to comment

Potrebna mi je ponovo pomoć oko ženskih likova. 

 

Devojka sa partija je zapravo devojka koju sve vreme traže? Devojka sa dijamantima? Ona koja je ubijena nije ta? Ili ako jeste, koja je ova sa partija?

 

Usro je motku Picolato na dosta kolosalan način. Današnja eizoda na papiru je vrhunac tenzije i obrta ali ovo što gledamo mi bukvalno pravi rupe u pamćenju serije. 

Link to comment

Potrebna mi je ponovo pomoć oko ženskih likova. 

 

Devojka sa partija je zapravo devojka koju sve vreme traže? Devojka sa dijamantima? Ona koja je ubijena nije ta? Ili ako jeste, koja je ova sa partija?

 

Usro je motku Picolato na dosta kolosalan način. Današnja eizoda na papiru je vrhunac tenzije i obrta ali ovo što gledamo mi bukvalno pravi rupe u pamćenju serije. 

 

Devojku sa partije trazi samo Rejcel. To je ona sto je njena keva/sestra napusila da se raspituju o slucaju a da njen nestanak niko ne istrazuje pa je rejcel to primila k'srcu.

 

Mrtva devojka je ona devojka sa dijamantima

 

 

na kraju ima da bude kao sto sam rekao pre par strana, Von je samo kolateralna steta, a kurslus prave on dvoje dece sto ih je spominjao matori pandur.

Link to comment

scena orgulja™ je bila... upečatljiva, ali...

 

[uinisanje]imam problema da prihvatim da, u slučaju da nisu nekakvo bolesno tajno društvo ili sekta, već samo obesni tajkuni i mafijaši, redovno prave ovakve masovne orgije, i to iz mnogo razloga; nije neuobičajeno, jelte, da vole da umoče u mlado i plastificirano, može da prođe i da to rade sa nekolicinom starih drugara, ali ovako masovno, a redovno, je ne (samo) bolest, već i bespotrebni rizik kome mator i iskusan čovek valjda neće da se prepušta[/uinisanje]

 

zanimljiva je pozicija dece kroz celu seriju: žrtve su igara kojima se bave odrasli i to je, izgleda, neki neprekidni tragični ciklus.

 

ne znam šta će da rade u ove dve poslednje epizode, osim ako nije plan da traju po dva i po sata. picikato se u prošloj sezoni i nije nešto proslavio u sklapanju mozaika od mnogo delića koji su bacani od prve epizode.

Edited by Malvo
Link to comment

scena orgulja™ je bila... upečatljiva, ali...

 

[uinisanje]imam problema da prihvatim da, u slučaju da nisu nekakvo bolesno tajno društvo ili sekta, već samo obesni tajkuni i mafijaši, redovno prave ovakve masovne orgije, i to iz mnogo razloga; nije neuobičajeno, jelte, da vole da umoče u mlado i plastificirano, može da prođe i da to rade sa nekolicinom starih drugara, ali ovako masovno, a redovno, je ne (samo) bolest, već i bespotrebni rizik kome mator i iskusan čovek valjda neće da se prepušta[/uinisanje]

 

zanimljiva je pozicija dece kroz celu seriju: žrtve su igara kojima se bave odrasli i to je, izgleda, neki neprekidni tragični ciklus.

 

ne znam šta će da rade u ove dve poslednje epizode, osim ako nije plan da traju po dva i po sata. picikato se u prošloj sezoni i nije nešto proslavio u sklapanju mozaika od mnogo delića koji su bacani od prve epizode.

 

 

A sto stoji cinija sa Viagrom u zenskom WCu? :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...