Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

Deluje da nije baš običan seks u pitanju, već neka boleština, to već može da prođe.

 

Nije mi jasno šta si hteo da kažeš, naprosto nije uverljivo da bi ikoga u politici mogli da ucenjuju seksom...

Link to comment

Nije mi jasno šta si hteo da kažeš, naprosto nije uverljivo da bi ikoga u politici mogli da ucenjuju seksom...

 

Da nije u pitanju samo seks, već neke perverzije/kriminal, a to već jeste materijal za ucenu.

Link to comment

cowboy-e, kako ti se svideo momenat kad pederko besan zadize kosulju i pokazuje oziljke dok vice ja sam bre krvario za te novce!!!

 

jersi ocekivao da ona kaze sukurac neseri, ja sam mislila da si bio u kanpu za debele!

Link to comment

Ta scena je delovala toliko neuverljivo da sam poceo da trazim mikrogrimase po njegovom licu da se uverim kako ce sledece sekunde da prasne u smeh i kaze "zezam te bre kevo hahahaha"

 

Meni mafijaski bussines par u emotivnim suzama utisak epizode, zamisljam peconija kako place jer mu je zena rekla da on vise nije covek za kojeg se udala a onda krene da joj objasnjava kako je to sve samo posao i da ga jebu iz Medele i Rubina pa ga ne pokrivaju jer nema profita vec mesecima +Tuta magacioner krade sapune i Paloma rolne svaki dan po dve kese :fantom:

Edited by Caligula
Link to comment

Reddit?

Tek danas skapirah ovo pitanje. :blush:

 

pa to je sajt na kome vise šampioni razrađivanja teorije sranja

(nešto guglao, pa me neki link bacio tamo)

 

inače, foto detalj sam sam primetio pa printskrinovao, kropovao, uploadovao....

još pomislio: da nije mislio edit? u smislu da sam s predumišljajem nešto retuširao pa publikovao  slaphead.gif

Link to comment

Tek danas skapirah ovo pitanje. :blush:

 

pa to je sajt na kome vise šampioni razrađivanja teorije sranja

(nešto guglao, pa me neki link bacio tamo)

 

inače, foto detalj sam sam primetio pa printskrinovao, kropovao, uploadovao....

još pomislio: da nije mislio edit? u smislu da sam s predumišljajem nešto retuširao pa publikovao  slaphead.gif

 

Ja se malo šalio. Reddit je jedan ogromni forum, bio maltene bez pravila, ali tamo su se okupljali kreativni ljudi koji su svoju kreativnost i inteligenciju koristili da izmaštaju što fantastičnije tumačenje onoga što gledaju. Imali smo toga i za S1, pa sam malo omažirao. :)

Link to comment

kad smo već kod redita, jedan tamo ima prilično zanimljivu teoriju (a kakve i mogu biti otuda):

 

 

reja je upucao buris, a linčovski san sa ćaletom je njegova unutrašnja projekcija stvari koje buris izgovara dok je ovaj u nesvesti

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...