Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

Ima li šta gore od razgovora Vona i žene mu?  :isuse:

 

Nema, sem možda večere gej pandura sa budćom ženom i budućom taštom.

 

Na pola epizode sam počela da osećam teskobu i da se vrtim i gledam u pravcu sata, koliko još ovo traje, kada će već jednom kraj i tako oko 25 minuta. A borila sam se sa sobom i da ne zaspim.

Link to comment

Scena večere traje oko 1 minut ili nešto malo manje. Što neko reče na prošloj strani, zašto uopšte gledate ako serija izaziva teskobu i neprijatnost? Mene kad neki film/serija ne zanima, izgasim i shift+delete. :)

Edited by Time Crisis
Link to comment

Ima li šta gore od razgovora Vona i žene mu?  :isuse:

 

Uze mi post. Bukvalno sam to pomislio tokom one scene u podrumu bara. Taman mislis o hvala bogu zavrsila se i ta scena, pa i ona sa tastom, kad ono povratak na podrum.  :frust:

 

A veliki detektiv kome treba DNK analiza da bi skontao da je ubio pogresnog coveka koji izgleda kao Turcin na slici u prvoj epizodi a dete mu dzindzer... Obrt do kurca.

Link to comment

Guardian

 

In fact, Frank is the worst for confusing statements: last episode saw him claim “it stymies my reputation”, adding, “like blue balls in my heart” (what, Frank?) and then tell his wife, “there’s no bandwidth for that right now”, like some emotionless robot.
At this stage, it feels a bit like no one will ever find out who killed the city manager (er, that is the crime we’re investigating, right?) because the conspiracy goes a bit too deep. Exactly like this show. Please, let’s all agree: True Detective series two makes no sense at all. And it’s OK to admit it.

:lolol:

Link to comment

meni je taj dijalog o potencijalnoj rejlinoj neplodnosti odmah poslije scene sa zemljom koja ne radja avokado najgluplji ovogodisnji komad televizije.

 

ahaahah, tu kradju vremena sa avokadom sam zaboravio. ima toga jos, iz prve 4 epizode ladno bi moglo da se izbaci bar pola sata da niko ne provali.

 

a i prica sa detektivkinim caletom guruom je dno dna. 

Link to comment

da bi ti imao sta da pitas :fantom:

 

mislim da bi moderator mogao da reaguje na ovo teranje :fantom:

 

Nije uopšte teranje, stvarno se pitam. Meni je npr. Breaking Bad polako izazivao teskobu, da upotrebim isti izraz, i posle druge sezone sam prekinuo, zadnje tri nisam nikad odgledao.

Link to comment

 

Ma daj. "Očigledno je da je sranje jer Metju ima Oskara, Vudi ima Emi, a ovo troje nemaju nijednu nagradu", a pre toga prepričavanje epizode i njegovi lični utisci. Šta je da je, dobar tekst nije.

Link to comment

Nije uopšte teranje, stvarno se pitam. Meni je npr. Breaking Bad polako izazivao teskobu, da upotrebim isti izraz, i posle druge sezone sam prekinuo, zadnje tri nisam nikad odgledao.

 

ti bas ne znas da se zabavljas.

 

ja linca uvijek gledam unaprijed znajuci da je krs.

al linc je jebiga talenat u ocnom i usnom smislu. da vidim junaka koji ce da gleda von trira od pocetka do kraja samo da bi mogao informisano da sere po njemu! moram da priznam da do tog nivoa partijanja ni ja ne dobacujem, a mnogo sam smece pogledala sale radi.

Link to comment

Ima li šta gore od razgovora Vona i žene mu?  :isuse:

ne. mislim da sam poslednju epizodu prekidao 15 puta uglavnom lupajuci glavom o zid. uz svu besmislenost dijaloga njihova gluma je blago receno neuvjerljiva. farrel i njegova prica su najbolji dio serije.

 

Zadnje tri jedino i valjaju   :lolol:

no way. peta je bila pretjerano sranje. ako me sjecanje dobro sluzi, druga i treca su bile najbolje, a meni nije smetala ni prva iako nema mnogo veze s ostatkom serije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...