Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

Tek sinoc odgledah drugu epizodu. Definitivno potvrdjena sporost radnje koja je bila glavni pecat i prve sezone.

 

 

to videli iz GoT da ubijaju glavne likove na pocetku?!?!

 

jesu :(

Link to comment

Пета епизода:


Завршила је у најбољем маниру америчких сапуница. Глупо ми што је Велкоро обријао бркове. Френк (тј. Винс Вон) много подношљивији кад тражи комбинацију него кад је зајебани ауторитет. Чини ми се да прича иде ка томе да клан Ћесани и то неко друштво друида стоје иза свега овога, али чији је играч онај Осип?

 

Link to comment

jako je ovo slabo spram prve sezone. scenario tanak, Gluma uglavnom jednodimenzionalna i 'teatarska'. Ponekad nekoliko solidno odradjenih grimasa. Dijalozi su uzas. Kao sto je Rava vec primetio dijalog je cesto sekspirovski. Nidje ulice, Nidje pravog™ slenga. Sve je nekako izvestaceno.  Akcija je bedna. Spomenuta tuca na nivou srpskog filma iz 90ih a pucacnina nije ni na tom nivou.

 

fotografija je sjajna. nista orginalno ali vrlo konsistentno i meni, onako estetski, do jaja.

Link to comment

ma covjek se nije nagledao televizije, tako mi se cini. bas puca u prazno.

steta, prvi dio prethodne sezone je izgledao bas dobro a vidite sta se onda desilo (VIDEO)

Link to comment

Ona scena kada Von vodi ozbiljan razgovor sa zenom o njima™ pa preseku scenom vecere gde mladjani gejcop upoznaje majku buduce zene i onda vrate na Vona. Mogao bih se kladiti da je to uradjeno samo da mu napune oci laznim suzama. 

 

Toliko prilika da urade nesto od epizode i svaki put iznova jedno prazno nista. Kada puse joint posle sexa samo sam zamisljao kako bi dobro bilo da im ulete ona dva reketasa u sobu i raznesu nju sacmarom a onda je on refleksno tako mrtvu uhvati i stavi ispred sebe kao mrtvi stit dok se zalece na njih i ubija jednog od njih lesom svoje mrtve zene. Stvoreno da vidimo taj njegov karakter lisice i krimosa i akciju i spasi karijeru komedijasa i zapravo bilo sta samo da se nesto desi. 

Link to comment

Лажни обрт и нови ресет, а можда и није ресет. Мало је појебана динамика серија, а мора да се призна да никако да пронађе свој ритам.

 

i Lrd prešao u hejtere, samo još mustang i McCabe veruju u Trule™ detective. brojimo sitno! :fantom:

Link to comment

mnogo mi je drago što sam pre dve nedelje završio the big nowhere. koliko pozajmljenih detalja naročito ovo sa arterijsim štrcom, 

 

mislim da velkoro nije rokno ovoga već da mu je frenk ponudio da oni učine, a da mu otplati službom. mada, to baš i nema smisla. 

 

u svakom slučaju, velkoro bi trebalo da prećuti osipa ubedio ga ovaj ili ne. 

 

inače zaspao sam sinoć što mi se drugi put dešava. sreća pa su pročistili imena.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...