Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

lose je odradjena njegova prica. on bas i ne bi da bude mafijas al ga je situacija nagnala, tj rado bi presao u legalne vode, sto bi sve bilo ok da mi uopste, osim u monologu o podrumu, vidimo nijanse u njegovom stanju i ponasanju. a ne vidimo.

kasting mi je bolji od postavke lika.

 

edit, da, drugi najgori momenat u epizodi mi je kad peder cuje da ce biti tata pa hoce da se zeni jer djeca su ukras svijeta (plus mu mozda dijete daje odstupnicu pred sobom i drugima)

Edited by morgana
Link to comment

dgjbm, kao da si nekada poznavao/bio sa gotovo savrsenom, segsi, intuitivnom, talentovanom devojkom crvene kose i prozirne koze, a onda vas je zivot rastavio, pa je sada vidis ponovo, nosi isto ime i prezime ali se ofarbala u platinasto, izgubila petnaest kilograma a dobila dvadeset grama kolagena u gornju usnu, oci su joj i dalje lepe ali iza njih nema nicega a ispod rukava nazires tamne pecate od igle.

 

Prosto te mami da gledas o raspadanje jer ti prica drevnu istinu da je sve podlozno truljenju, da vreme kvari sve, da se svi raspadamo, da su ideje lepe kada se radjaju a ruzne kada stare.

 

Zali boze onu Rejcel, sjajna ribetina koja usamljeno sija u onom bosanskom loncu replika i glumatanja

 

 

... evo gore odgovora :fantom:

 

vi sto vam smeta td ..sto gledate? 

 

 

Ispada da su hejteri jos strastveniji gledaoci

Link to comment

Tek sinoc odgledah drugu epizodu. Definitivno potvrdjena sporost radnje koja je bila glavni pecat i prve sezone.

 

 

to videli iz GoT da ubijaju glavne likove na pocetku?!?!

 

Link to comment

lazni obrt u novoj epizodi

 

Лажни обрт и нови ресет, а можда и није ресет. Мало је појебана динамика серија, а мора да се призна да никако да пронађе свој ритам.

 

Музика у последњој епизоди је право јебачка. Једва чекам да се заврши па да гледам у комплету све.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...