Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

Ma govorim o zanru :fantom: Vins je za ovu ulogu katastrofalan izbor

 

Odličan je Vins, šta fali? Ne mora svaki mafijaš da izgleda kao iz "Kuma". :)

Link to comment

Ne mora naravno, moze da izgleda i kao Gandolfini ili cak i kao Vins. Ali ipak mora da ga dobro glumi a ne ovako drveno.

Link to comment

Ne znam. Meni je Vins dosta ubedljiv. Najbolji mi je matori propovednik. To je to. 101%. Kolin je takođe odličan. Vins je u njegovom rangu. Jedino ga je Picolato malo sjebao onim monolozima u prve dve epizode ali to je prošlo.

 

Rejčel je još uvek zauzdana. 

 

Lepi je onako, dosta konfuzan. 

Link to comment

U čemu je onda problem? Meni deluje sasvim ubedljivo, uglađen, a i dalje opasan. Doduše, ja nisam gledao nijednu njegovu komediju (ili se bar ne sećam), pa nemam problem s njegovim ranijim ulogama. :)

Link to comment

ja nisam gledao nijednu njegovu komediju (ili se bar ne sećam), pa nemam problem s njegovim ranijim ulogama. :)

 

Takođe. Jedino što mi smetucka ovde je njegov glas, malo mi štrči, ali nemam ozbiljne zamerke na njega.

Link to comment

ne znam jebiga, meni je sve sem ubedljiv. kao neka parodija krimosa.

doduse, sve je toliko lose napisano da ne verujem da bi se bilo ko mnogo bolje snasao.

Link to comment

meni je najnajgluplja prica vonova kako se borio sa pacovima kad ga caca ostavio u podrumu.

to satro prica prvi put zeni skojom je godinama.

 

šta ima veze, vidiš da imaju problema u komunikaciji, plođenju, održavanju domaćinstva, finansijama i svemu ostalom. on trebao ženu koja će da odgovara njegovom društvenom usponu, ona muža koji ima pare, našli se i ko smo mi da im sudimo?

Link to comment

meni je najnajgluplja prica vonova kako se borio sa pacovima kad ga caca ostavio u podrumu.

to satro prica prvi put zeni skojom je godinama.

 

ma sve je jako bedno.

 

Ne obavezno, to svakako nije priča koju bi bilo ko rado pomenuo. Da nije izduvao za posao, sigurno ne bi ni bio depresivan i prebirao po prošlosti. Svakako da nije momenat za oskara, ali nije ni nešto specijalno problematičan rekao bih.

Link to comment

Ne znam. Meni je Vins dosta ubedljiv.

 

 

U čemu je onda problem? Meni deluje sasvim ubedljivo, uglađen, a i dalje opasan. Doduše, ja nisam gledao nijednu njegovu komediju (ili se bar ne sećam), pa nemam problem s njegovim ranijim ulogama. :)

 

 

Daaaajte breeee :( jeste li nekada sreli nekog opasnog tipa?

 

Problem sa Vonom je sto izgleda kao glumac koji glumi opasnog tipa. Sve je tu ali nema hejmije, ne deluje opasno itch. Ona tuca sa onim klestima, ferka kao, monolozi, pa jebote odavno nisam video nesto tako skupo a neuverljivo.

Link to comment

tuca je stvarno smehotres, pa onda sestro skalpel momenat kad pruzi ruku a ovaj mu odma uturi kljesta, pa onda momenat kad gleda u izvadjene zube dok zena moli da je plodi.

urnebesan je von, notina gud vej.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...