Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

kaskam za vama, ali samo da podelim da sam zakuntala na trecoj, negde oko 15. minuta.

zavet si uspela da mi eskiviras, ali ovo ima celo da odgledas :fantom:

Link to comment

Koliko polarizacije oko ove sezone. Ja, recimo, u toj sceni vidim njega koji koristi sarkazam da se podsmeva njenom očiglednom pitanju, pa tako i odgovara školski. Btw, ne sećam se da govori "municija koja ne ubija i koristi se", već samo "rubber bullets...that cops use?", ali proveriću tačno večeras.

i ja sam ovako vidio. i nisam odmah skontao gejstinu.

 

 

sta predvidjate za kraj? makar kao smjer price.

smuvace se. kad su mogli vudi i metju...

Link to comment

Koliko polarizacije oko ove sezone. Ja, recimo, u toj sceni vidim njega koji koristi sarkazam da se podsmeva njenom očiglednom pitanju, pa tako i odgovara školski. Btw, ne sećam se da govori "municija koja ne ubija i koristi se", već samo "rubber bullets...that cops use?", ali proveriću tačno večeras.

 

Postoje gumeni meci ali gumena sacma jebote za rasterivanje demonstracija, koliko tu probusenih ociju ima?

 

Mozda postoji, ali neveruem. btw. to je kap u moru gluperdisanja i stereotipisanja u seriji, prosto kao da je parodija na krimi serije jbt, tip koji klestima cupa zube uz reci "zar tako da pozdravljs svet" pa aman moze li gluplje od toga a da nije Zikina Dinastija

Edited by Caligula
Link to comment

Pogledao ponovo, evo:

 

"Pissed myself" - editebymod 1 poen. Loše pisanje.

"Riotshot" - mojih pola poena. Ona krene "How did you..." on je odmah prekine "Rubber buck shot, just impact. Riot shells. You know like a...cops use?" i blago se zaosmehne, a i za malo ona za njim. Definitivno se zajebavao, ali definitivno ima i rečenicu viška.

Link to comment

Postoje gumeni meci ali gumena sacma jebote za rasterivanje demonstracija, koliko tu probusenih ociju ima?

 

Mozda postoji, ali neveruem. btw. to je kap u moru gluperdisanja i stereotipisanja u seriji, prosto kao da je parodija na krimi serije jbt, tip koji klestima cupa zube uz reci "zar tako da pozdravljs svet" pa aman moze li gluplje od toga a da nije Zikina Dinastija

ima gumena sacma.

samo sto je ispaljuju uglavnom, tojest kolkoznam, jedino iz pistolja.

Link to comment

ima gumena sacma.

samo sto je ispaljuju uglavnom, tojest kolkoznam, jedino iz pistolja.

ljudi koji sami prave municiju znaju da u svaku patronu za sacmaricu mozes da stavis sta hoces, od olovnih kuglica do grumenja soli ili bibera ili sljunka, doduse to se retko preporucuje za takozvanu sawed off, iliti sacmaru sa isecenom cevi jer je rasprsivanje ogromno i pocinje odmah po ispadanju sacme iz cevi... moguce je ali nije verovatno... 

 

 

in other news, 4 epizoda je odlicna, ne samo zadnjih 10 minuta vec cela epizoda, veliki broj odlicnih kadrova, gro plana i par shotova iz vazduha... 

 

odlicna epizoda, za sada najmanje lici na svo prokenjavanje od kopije malteskih sokola, chinatownowa i tumacenja kalifornijskog noara i pokusaje da se kopiraju momenti prosle sezone, da je ovako krenulo od starta bilo bi mnogo mnogo bolje ali sta sad, better late than never. 

Link to comment

ljudi koji sami prave municiju znaju da u svaku patronu za sacmaricu mozes da stavis sta hoces, od olovnih kuglica do grumenja soli ili bibera ili sljunka, doduse to se retko preporucuje za takozvanu sawed off, iliti sacmaru sa isecenom cevi jer je rasprsivanje ogromno i pocinje odmah po ispadanju sacme iz cevi... moguce je ali nije verovatno... 

pa da, zato mi je ok njeno pitanje i njegov odgovor.

Edited by ToniAdams
Link to comment

pa da, zato mi je ok njeno pitanje i njegov odgovor.

 

i meni je isto to okej... ima mnogo vise nerealnog dijaloga, uglavnom sa recitim krimosima, I am dooihng mah doo diligentzeee jes Semyon maj Friend... 

Link to comment

pa da, zato mi je ok njeno pitanje i njegov odgovor.

 

Odgovor je u rangu sa time da joj sledeci put objasnjava sta su lisice i pepper spray i kada policija koristi pendrek.

 

Iskreno ova epizoda mi je do sada najslabija bila. Isla je utabanom stazom standardnog fillera za sezonu a onda je usledila ona WTF scena.

 

 

 

Pobise jedno 20-40 ljudi lagano, cenim da je ISIS upao da bi bio manje efikasan. Jos ovaj celavi baja koji reseta GSP bus iz dva uzija iz samo njemu znanih razloga. Nocu pimp a danju roka policiju na veliko. Ako je ovo trebao da bude pandan onoj one shot sceni iz prve sezone rekao bih da bas i nisu uspeli.

 

 

Rejcel je i dalje najbolja riba za nijansu ispred Latino ribe.

 

@Lrd gledao i ja opet, vaistinu ima blagi osmeh mada mi je zbog tog uletanja u pola recenice delovalo kao da nije bas cist sarkazam.

Edited by *edited by mod
Link to comment

Odgovor je u rangu sa time da joj sledeci put objasnjava sta su lisice i pepper spray i kada policija koristi pendrek.

 

nije. 

bio bi da se inace koristi gumena sacma u sacmari. ovako je sasvim i pitanje i odgovor.

Link to comment

nije. 

bio bi da se inace koristi gumena sacma u sacmari. ovako je sasvim i pitanje i odgovor.

 

meni vise deluje kao odgovor na njeno sumnjicavo pitanje kako to da si jos ziv ako si ,,slucajno" nabasao na mesto zlocina jer je Farel jelte prljavi pandur pa sumnja da je ovo iscenirano, na sta on odgovara o mecima koji su korisceni malo sarkasticno. ne znam cemu ovo palamudjenje na dve strane o jednoj recenici koja je toliko jasna kad ima masa glupljih i nepotrebnijih. 

Link to comment

ne znam cemu ovo palamudjenje na dve strane o jednoj recenici koja je toliko jasna kad ima masa glupljih i nepotrebnijih. 

 

Es ti čuo za internet nekad? :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...