Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

ma i onaj jacobs ladder meets bb mountain momenat je jadnicki.

rodjace, zabole me skim se taslacis (sibni mi samo broj tvoje trebe da je utesim :fantom:).

Link to comment

dgjbm, kao da si nekada poznavao/bio sa gotovo savrsenom, segsi, intuitivnom, talentovanom devojkom crvene kose i prozirne koze, a onda vas je zivot rastavio, pa je sada vidis ponovo, nosi isto ime i prezime ali se ofarbala u platinasto, izgubila petnaest kilograma a dobila dvadeset grama kolagena u gornju usnu, oci su joj i dalje lepe ali iza njih nema nicega a ispod rukava nazires tamne pecate od igle.

 

Prosto te mami da gledas o raspadanje jer ti prica drevnu istinu da je sve podlozno truljenju, da vreme kvari sve, da se svi raspadamo, da su ideje lepe kada se radjaju a ruzne kada stare.

 

Zali boze onu Rejcel, sjajna ribetina koja usamljeno sija u onom bosanskom loncu replika i glumatanja

Edited by Caligula
Link to comment

Posle onakvog upuvanog kraja prve sezone nisam imao visoka ocekivanja pa mi je ok za sada. :) Najgluplji momenat (u ne slaboj konkurenciji) je kada suspendovanom panduru daju da bude pulen jedne strane u slucaju. Ne postoji niko jebeno drugi od saobracajca motordzije u sred afere. Jer on je taj koji je otkrio les.  :isuse:

Link to comment

i Dan iz Deadwooda tj kako mu je vec ime je neciji pulen i neki sraf u prici, koga je ono pratio i slikao, malog guzicara ili nekog drugog? 

Link to comment

ma kapiram da su odabrani bas kako ne bi resili slucaj, posto ce u jednom momentu da krenu da ih ucenjuju.

tu ce motorista da odradi veliki poso i spasi stvar, brko ce da pogine a riba ce da obelodani da je lezbejka.

ha, potpuno neocekivano :fantom:

Link to comment

sta predvidjate za kraj? makar kao smjer price.

 

 

Meni sve mirise da se ubistva ne vrte oko Vona nego da je on tu kolateralna steta. Ova dvojica mrtvih orgijala sa pogresnim ljudima pa je stvar izmakla kontroli. Mada po logici iz prosle sezone ubica je fotograf sa snimanja Mad Maxa.

 

Inace sve navedene gluposti iz epizode jesu glupe ali prvo mesto je kada Rejcel pita Farela u masnicama "Kako si preziveo pucanj iz sacmare?" a on odgovara sa "Pogodili su me gumenim mecima. To je municija koja ne ubija i policija je koristi da razbije demonstracije." 

 

Pa jebemu mater civilu da je rekao bilo bi jasno, ali on crta sta su gumeni meci iskusnom detektivu :isuse:

Edited by *edited by mod
Link to comment

Pa jebemu mater civilu da je rekao bilo bi jasno, ali on crta sta su gumeni meci iskusnom detektivu :isuse:

 

 

Dooobro, zaboravljas da su oni samo glumci :fantom:

Link to comment

Meni sve mirise da se ubistva ne vrte oko Vona nego da je on tu kolateralna steta. Ova dvojica mrtvih orgijala sa pogresnim ljudima pa je stvar izmakla kontroli. Mada po logici iz prosle sezone ubica je fotograf sa snimanja Mad Maxa.

 

Inace sve navedene gluposti iz epizode jesu glupe ali prvo mesto je kada Rejcel pita Farela u masnicama "Kako si preziveo pucanj iz sacmare?" a on odgovara sa "Pogodili su me gumenim mecima. To je municija koja ne ubija i policija je koristi da razbije demonstracije." 

 

Pa jebemu mater civilu da je rekao bilo bi jasno, ali on crta sta su gumeni meci iskusnom detektivu :isuse:

 

Koliko polarizacije oko ove sezone. Ja, recimo, u toj sceni vidim njega koji koristi sarkazam da se podsmeva njenom očiglednom pitanju, pa tako i odgovara školski. Btw, ne sećam se da govori "municija koja ne ubija i koristi se", već samo "rubber bullets...that cops use?", ali proveriću tačno večeras.

Link to comment

you are overthinking it. Onakvu gejstinu nisu uhvatio na prvu loptu a u sceni gde maltene ima slepstik šala-panclajn ( "I wet myself." "something smells like piss here.") tražis duboki viseslojni sarkazam.

 

Nije loša seroja, daleko od toga ali vidi se da muku muči sa bremenom prve sezone, izmedju ostalog.

Link to comment

you are overthinking it. Onakvu gejstinu nisu uhvatio na prvu loptu a u sceni gde maltene ima slepstik šala-panclajn ( "I wet myself." "something smells like piss here.") tražis duboki viseslojni sarkazam.

 

Nije loša seroja, daleko od toga ali vidi se da muku muči sa bremenom prve sezone, izmedju ostalog.

 

To što nisam uhvatio gejštinu je zato što mi je taj lik potpuno suv, a ovo nije višeslojni sarkazam, ovo je sarkazam na prvu loptu. Ja takav sarkazam koristim non-stop. Ali, hajde, proveriću večeras.

Link to comment

kaskam za vama, ali samo da podelim da sam zakuntala na trecoj, negde oko 15. minuta. za to vreme sam uspela da zakljucim prevagnuce lincovstine, nije bilo dosta samo scena u baru, nego je morala i pesma da bude iz lincu dragog filma.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...