Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

Ovo je vec opasan krimic, posto su konacno poceli da rade svoj posao.

 

Zamerka oko dijaloga ne stoji: niko ne igra otvoreno, jer svi, osim ribe imaju putera na glavi, pa se i karte slabo citaju.

Link to comment

 

 

ovako, serija kao serija, gledljiva, lepa fotografija, dobra muzika, dobra gluma, dijalog malo koci ali sta sad

 

 

Ovo je vec opasan krimic, posto su konacno poceli da rade svoj posao.

 

 

Колебам се између ова два мишљења.

Link to comment

za kraj predvidjam batler u dnevnoj nozem. malo mi je slab gradonacelnik kao veliko mudoviste pa mu ovi kickup-uju kintu na nedeljnom nivou... inace koliko se meni cini pravi detektiv je i Vonja, i on vodi svoju istragu, pored toga sto stalno pita ljude sta se dogadja i pritom objasnjava svoju poziciju, sto je isto nerealno...

 

za sada mi je najgotivniji lik Farelov cale, ovi svi ostali su smesni u svojoj dvodimenzionalnosti, ovaj baja prica o pravoj policiji, and lack thereof dok ispituje kvalitet granja koje mu doneo sin... e da, i plus za silazak u nesvesno, scena kafane za Farela, mozda malo produbi seriju... 

Link to comment

meni ovi sporedni likovi uglavnom deluju ubedljivo. rejčel deluje tako, ali kad bi igrala ulogu vaspitačice; farel je ok u svojoj propalosti, ali ponekad glumata, kao što je neko i primetio; gej dobro igra ulogu geja ako je poenta da primetimo da je gej, ali već sam u "ajde izađi što pre iz kadra" raspoloženju. verovatno će i on da implodira do kraja serije. zanimljivo i ono kad rejčel pomene "dva samoubistva".

 

predviđam da ćemo do kraja saznati da ih je u detinjstvu sve zlostavljao yellow king.

Link to comment

Dobra je ova treca epizoda, najbolja do sad u pogledu scenarija i glume. Kitsch pokazuje da nije samo lepo lice, cak se i Vaughn malo oslobodio. Onaj Rayov san na pocetku sa sve Elvisom u pozadini podseca na prvu sezonu in a good way. Od :isuse: momenata smo imali samo ono Vaughnovo fejk-hardkor "saces ti da dobijes po picki" pesnicenje sa zlatnozubim™, dakle napredujemo.

Link to comment

 Od :isuse: momenata smo imali samo ono Vaughnovo fejk-hardkor "saces ti da dobijes po picki" pesnicenje sa zlatnozubim™, dakle napredujemo.

najslabiji momenat u epizodi

ocekivao sam nesto mnogo zajebanije...a ne da ga izazove na "ferku" i jos se 2min spremaju ko ce koga da nabode

mnogo efektivnije bi bilo da je odmah uzeo ona klesta i krenuo da cupa zube, bez uvoda, najave, pripreme...

Link to comment

Meni je ova epizoda bila okejiš, iskreno očekivao sam da mu se na kraju epizode digne i da odvali Keli, nakon što je iznabadao i povadio zube onom liku, ali eto, scenaristi ipak ne žele da budu toliko predvidljivi.

Link to comment

Добра епизода, мада геј бајкер смара до јаја. Свиђа ми се што Фарелови "надлежни" упућују њега на Рејчел, а њени њу на њега, док овамо богдраги зна шта се дешава.

Link to comment

jebote koje sranje.

 

najimbecilniji momenat kad gorilo ima spremljena klesta ko sestra skalpel tokom operacije.

a onda t. sopranos za sirotinju donese te zube gajbi, znacajno gleda u njih, i baci ih u smece.

 

peder je zbilja spektakularno los, takvu glumu nisam video jos od nenada rackovica u kako je propao rnr.

ljakse je patetican, ona jadnost od lincovskog sna sa cacom, a onda posle toga momenat kad hoce uzme znacku kako je matori ne bi bacio, bljaks. 

holmarkova tv drama. samo sto ovde nece biti sudjenja na kraju, izginuce ljakse kako bi svom sinu ostao u lepom secanju.

 

jedino je riba manjevise ok :fantom:

Link to comment

nadam se, ova ridja?

 

vrlo cudna stvar mi se desila, potpuno sam ravnodusna. u stvari, jos ludje, jedino sto mi je okej je kolin farel, otprilike uloga za njega pisana, ko her zika u ludim godinama.

 

i uzasno, uzasno mi ide na nerve sto je tako jeftini ishod samozadovoljavanja na elroja, ali da se ne bi videlo da vinkuje na desno-silu-cvrstu ruku, onda kao da dodamo malo lincovstine, onako kako je video mnogi student fdua. dijalozi su jednom ili dvaput bili gori nego u derdevilu, a to je visoko postavljena lestvica.

 

jebiga, to je sve zato sto je hteo da se umili feministkinjama i intelektualcima, a ne pulpasima i gikovima.

Link to comment

Ocajna epizoda, neuverljiva, usiljena, razocaravajuce lose izrezirana. Od sada je gledam kao parodiju na TD, sto uopste nije los ugao

Edited by Caligula
Link to comment

meni je najludje sto je nekom palo na pamet da vins von moze da bude ultimativni tafgaj.

on je bre da glumi u komedijama sa kortni koks kad odu na romanticni vikend za godisnjicu braka negde u planinu, pa im los nadje pivo i svo popije, a onda ih juri okolo do kraja filma.

beci se i dere se i izgleda moronski sve vreme.

ah da, kapiram da je to mozda deo onog lincovskog momenta koji bi trebao da izazove vau.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...