Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

heh, ja recimo uopšte nisam izvalio da je klozet gej. :ss1:

 

nekad je lepo biti idiot.

Pije vijagru na onaku ribetinu da bi kasnije pohotno gledao sveze pojebanog deckica koji izlazi iz klijentove limuzine. Ne, nije na prvu.

Link to comment

da, taj momenat sa posmatranjem 'modela' kako izlazi iz limoa prilicno nedvosmisleno prica o pederluku.

i to sto oce motor pa motor veli nam da mu treba nesto izmedju nogu.

samo jos ne kapiram sto se ne autuje, big fakin dil.

Link to comment

... meni ovo mnogo bolji nacin prikazivanja necijeg dusevnog stanja, sazrevanja (ili propadanja, sta god). Od vibrantne kuce pune igracaka i kuhinjskih ajtema u kojoj je nesrecna domacica do luksuzne malogradjanske vile u kojoj je deo namestaja.

 


145517-147410.jpg?itok=iLldC5dkphoto_49127_carousel.jpg

 

 

Niti reditelj crta kako je ona svejedno nesrecna niti je to potrebno, scena govori sve. Ovo je jedan od milion primera veste rezije iz TD1 i na to mislim kada kazem da se reditelj oslanjao na gledaocevu intuiciju i da je bas zato serijal bio dobar.

Edited by Caligula
Link to comment

+100

steta samo sto je prvi serijal izigrao gledaocevu intuiciju na kraju. moglo je to biti nesto jako veliko i bitno.

al sama naracija je bila fenomenalna, najbolja od losta verovatno.

Link to comment

+100

steta samo sto je prvi serijal izigrao gledaocevu intuiciju na kraju.

 

... jbg, prosto se videlo da se vudi i jos vise mekonahju muce da ucine tekst koji izgovaraju logcnim. Tih poslednjih petnaestak minuta jeste (sto rece neko) antiklimaks. Bolje da su izginuli.

Link to comment

... jbg, prosto se videlo da se vudi i jos vise mekonahju muce da ucine tekst koji izgovaraju logcnim. Tih poslednjih petnaestak minuta jeste (sto rece neko) antiklimaks. Bolje da su izginuli.

+100

Link to comment

da, taj momenat sa posmatranjem 'modela' kako izlazi iz limoa prilicno nedvosmisleno prica o pederluku.

i to sto oce motor pa motor veli nam da mu treba nesto izmedju nogu.

samo jos ne kapiram sto se ne autuje, big fakin dil.

jedno je autovanje civila a drugo je kada si pandur.

Link to comment

... ova?

terry-rodgers-studio2.jpg

 

:fantom:

 

nebi joj dinara uzo :fantom:

 

jedno je autovanje civila a drugo je kada si pandur.

 

je, vidimo da je bas zesci karijerista :fantom:

nek ode u SF, tamo je minimum frtalj pandura gej.

Link to comment

svi likovi imaju problem sa seksualnoscu, pedera mama voli reklo bi se ne bas majcinski, eni je mozebitno maltretirana kao mala, sestra joj je prostitutka ili sta vec, kasper voli da gleda kurve, farelova zena silovana, tu su valjda dezinhibicije tema sezone a gejost lika manje bitna

Ово и мени први утисак након што сам одгледао ове двије епизоде. Добра је сезона засад, а за поређење са првом сезоном сачекаћу крај.

Link to comment

Pije vijagru na onaku ribetinu da bi kasnije pohotno gledao sveze pojebanog deckica koji izlazi iz klijentove limuzine. Ne, nije na prvu.

 

Pazi, ne tvrdim d nisi u pravu ali pitao sam dvoje ljudi u ofisu da li dele tvoj utisak i da li se sećaju pomenute scene i odgovor je oba slučaja bio odrečan. Which makes three of us. 

 

U kom minutu je ta scena?

 

Ja sam pretpostavio da je u pitanju neki udareni odnos sa kevom plus ratna iskustva ali nisam primetio ovo o čemu pišeš i što bi išlo u prilog životu u ormanu. 

 

Moguće je pak, da sam ove dve epizode gledao umoran.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...