Jump to content

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

Jebiga, ne vidim potrebu da ga overava na zemlji sa soli ili gumom. Ne znam skoro nista o pancirima, ali kapiram da bi morao da bude mnogo jeben da bi izdrzao onu sacmu sa pola metra iz drugog hica. Videcemo sledece nedelje sta su smislili.

i najbuljaskiji pancir zaustavit ce sacmu, buduci da ona nema kosuljicu te se pri udaru lako deformise i nema veliku moc penetracije.

sa druge strane, organi bi mu verovatno izgledali kao da ga je pregazio kamion.

Link to comment

Farel se definitivno pojavljuje sve do poslednje epizode.Maska sluzi da ga kasnije ne prepozna?

d18d3c088.jpg

Edited by Haralampije
Link to comment

meni se veoma dopada. doduše, ja sam uživala i u prvoj sezoni, a svideo mi se i hepiend.

za manjkavosti koje ste pominjali, možda ste i u pravu. imam i ja oči i neke  nazovi kriterijume, ali mi se i dalje sviđa.

picolato se baš trudi da se dopadne. a kritizerima koji kenjaju kvake, a tek su videli deo, imam utisak da poručuje posredstvom natpisa na

zlatnim zubima debelog samoanca (havajca)? iz kluba : fuck yourself

Link to comment

Ma gdje će da ukinu Farela, em im je hedlajner, a nisu nešto ni napravili da bude dopadljiv da bi se raja vezala za njega pa da bude GoT šok ako ga ukinu nakon 2 epizode (i za Neđu nam je trebao 8 i po epizoda da ga zavolimo pa da ima smisla njegovo obezglavljenje). Gledaćemo mi brku sledeću epizodu. Možda je ovo neki katarzični momenat, kao što neko reče. 

Link to comment

pa jebi ga pise na imdb,sorry

dajte ljudi, pa da su ga teli mrtvog nebga ubili u poslednjoj sceni. gledali ste valjda jos serija :fantom;

Link to comment

posto ovo od prve epizode mirise na obrnuti noaaaar, neslozicu se da je mcadams los kasting

 

edit, meni je uvodna scena u krevetu bila asocijacija na sin city, boja, gluma i zvuk

Edited by morgana
Link to comment

e, ne znam za muskarca, nego sam mislila da ce ova detektivka antigona sto unosi red u korumpirani sistem mozda da bude gradjena po modelu muskog noar detektiva, pa obrnuti noar zato sto je, jel, zensko

 

mozda i grijesim, naravski

Edited by morgana
Link to comment

hah, da, s tim da ovdje moze da bude indikativna i porodica i sestra, tamo gdje bi da je standardni noar bila kurva il fatalna zenska (a detektiv nemao nigdje nikoga)

skoro i doslovno antigona, sto je mozda i jeftino

Edited by morgana
Link to comment

saranila je neku samoubijenu bracu

a ima ih i u zatvoru par komada

i sto je najgore, otac joj je hipik

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...