Jump to content

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

 

 

Inače, ko se dvoumi, neka definitivno, ali definitivno sačeka i pogleda sve u cugu. Umreću za ovih sedam dana. :cry:

 

Kako da čekam kad imam džaba HBO GO, a tamo True Detective na izvolte. A što je džabe i bogu je ugodno.

Link to comment

nisu izdrzali. Von je imao svoju minijaturu ramblinga. dijalozi na otvoreno, da ti ispricam pricu kako sam postao ono sto jesam, snaga prosle sezone je bila jer su se ipak znali 10+ godina a ne u dva dana da jedni drugima moraju da se opisu. sto kaze Toni Soprano ,,whatever happened to the strong silent type". 

Link to comment

Meni ovo nije lose uopste. 2 dosta dobre epizode. Nije na nivou prve sezone, da, ali to je bilo i ocekivano.

Rachel  :wub: Farel odlican, Vaughn neocekivano nelos. Jedino mi je impotentni nezanimljiv za sad... 

Link to comment

mladog motoristu glumi gori glumac od vuka kostica.

inace dosta bolja epizoda od prehodne, koja je bila prenatrpana stilom i referencama. ova makar deluje kolkotolko autenticno.

Link to comment

...i kraja naravno

 

+1

 

Jedini link sa narednom epizodom, sve ostalo je i dalje neodredjeno i random nabacano. Likovi prenaglaseni do karikature, ne znam jbt, TD1 je sav od gledaoceve intuicije, TD2 intuiciji ne daje sansu, sve je bukvalno objasnjeno.

 

Samo da pohvalim direktora fotografije, znaci jebe kevu kako dominira.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...