Jump to content

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

jako kenjate, meni ovo apsolutno odlicno. i likovi, i putevi, i muzika. i sve.

-1

nabacano i ko da je linc radio rendomli montirano. muzika ok, al tu presvega da povladjuje.

vrlo slabo.

Link to comment

Bas je jadno ispalo kada riba i njen partner pitaju cistacice iz Instituta za dozvolu da razgovaraju sa nekim. Ostalo odlicno

Link to comment

cuo sam da tim riggins ima ulogu u ovoj sezoni :Hail:

da, igra nekog sajko kop-a, tako se makar cini... bice valjda jedan od tri policajca na slucaju, ako ga ne skembaju.

Rachel ako do kraja sezone ne pokaze sisu, moze da se povuce iz glume! mada je ipak bolja ona sto je Riggins hefta

Farrell odlican. Vaughn iznenadjujuce nelos. Bice ovo jos jedna odlicna sezona...

Link to comment

+1

Ма људи то по инерцији, завршена сезона догодовштина у Вестеросу па да наставе у истом стилу.

Link to comment

I meni se čini da teraju po inerciji isto, a niti ovde ima one dvojice niti pilot ove sezone najavljuje isto kao u prvoj.

 

Barem bih rekao da najavljuje osetnije drugačiju sezonu. Možda čak bude i noira. U prvoj sezoni nije bilo ni n od noira...

Link to comment

Mislio da cekam da sve skinem i gledam iz cuga, ali se polakomio.

 

Odgledao prvu, vise lici na forbrudelsen nego na prvu sezonu TD. Meni obecava bez obzira na upadljivo odsustvo minimalizma iz prve sezone. Ovo je kao da su bacili debelu knjigu kupusaru na sto bez neke posebne predigre.

Edited by Caligula
Link to comment

Trude se da ne bude kao klasicna americka serija, kao i u prvoj sezoni, sto je veliki +. Nabacana radnja da nas uvede u pricu i kraj gde se svi nalaze oko lesa i gde ce morati da saradjuju kako tako, ocekivano.

 

Likovi, svo troje, su prsli najstrasnije, svako iz svog (sablonskog) razloga.

 

Dobar pocetak sezone, sasvim dobar.

Link to comment

Imam utisak da ce da ih ubiju ocekivanja koja su prevelika....

BTW ozbiljno razmisljam da sacekam kraj pa u cugu....

Link to comment

Meni nekako ritam loš, trude se da prikažu sjebanost glavnih likova sa što više crtica ali nekako me ne lijepi za ekran, jebe mi se za probleme detektivke u odnosu sa ćaletom ili što se ovom ne diže. Nešto mi nisu prodali priču, a tek me ne radi priča o muljanju sa željeznicom i korupciji

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...