Jump to content

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

Tri totalno rasturene osobe, stranci jedno drugom, stoje oko leša arhitekte bez očiju pokraj autoputa koji obalom okeana vodi u nedođiju sunčane države. Lep kraj prve epizode.

Link to comment

reg, šta fali da likovi mahom budu takvi? ne bih sada po svaku cenu, na silu, da imamo pet potpuno drugačijih likova koji ništa nemaju zajedničko. ne vidim problem što su izmučeni i mračni

 

Ako su svi mahom takvi onda mi je tesko da poverujem u bilo koji od njih. Ok, prva je epizoda, da vidimo kako ce se razvijati...

Link to comment

Nisam znao da su ljudi postali pojmovi  :huh:

 

ja ne pričam o ljudima

 

Ako su svi mahom takvi onda mi je tesko da poverujem u bilo koji od njih. Ok, prva je epizoda, da vidimo kako ce se razvijati...

 

ja to gledam ovako, pratimo sudbine nekoliko sjebanih ljudi koji su se igrom slučaja našli na istom mestu... razumeš već šta hoću da kažem, sudbina ili štagod ih je okupila blabla

Link to comment

Okej, ovo je sad već festival sitnih crevaca. Pogledao opet. Jednako uzbudljiva koliko i prva epizoda, prve sezone. Štaviše, dosta paralelna. Završetak dosta sličan. 

+1

Link to comment

pa u obe imaš uvod o likovima uz njihovu predistoriju, koju bolje da gledaš iz dva puta, a onda u finišu imaš slučaj koji se otvara. u prvoj sezoni, rast kaže, start esking rajt kveščns, a ovde su se skupili da rešavaju bulšit kako veli elvis. za to vreme kreće zatvarajuća muzika da prži. 

ok, pomislio sam da imas nesto konkretno na umu.

Link to comment

Počeli smo s linkovima. :D

Počeo sam da čitam linkovani tekst i došao do prve stavke:

 

Nije valjda zabranjeno, pa da opet popijem banovinu™ zbog neznanja? :o

Link to comment

Nije valjda zabranjeno, pa da opet popijem banovinu™ zbog neznanja? :o

 

Ban je ništa naspram kazne koja te čeka kad Yellow King nepoznati počinilac koji prži oči kiselinom i baca vranske glave na leševe sa rupom od metka u telu vidi linkove po ovom topiću.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...