Jump to content

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

meh.

 

gledam špicu i carska mi je i mislim se kako bi legla pred pilot epizodu ekranizacije Scalped-a, ali do kraja epizode ništa nije bilo na nivou špice.

 

misim, to je ta estetika:

 

1.jpg

 

2.jpg

 

 

i ostade mi to u glavi: prvi sledeći koji se dohvati pravljenja noara/vesterna ima da uzme lepo i smesti radnju na rezervat, da oživi Bed Horsa i poglavicu Linkolna. da vidimo pravo beznađe i bol, a ne ove kalifornijske bele pandure i bogate kriminalce, srce mi se cepa kolko im je teško i kako su autodestruktivni :fantom:

 

daću Picolatu još epizodu-dve fore na račun Rejčel i toga što za sad nije zagrizao više nego što je (kako smo, je li, videli) u stanju da proguta. iskreno se nadam da neće svi glumci glumiti isključivo stiskanjem vilice i da dijalozi neće biti na nivou partnera koji jedan drugog podsećaju koja je šifra za otmicu i da će procenat epizoda posvećen prizorima autoputeva i uopšte snimcima iz vazduha pasti ispod 20%... e da, i Rejčel bar jedan slučaj da dobije a da ne sretne člana uže porodice dok radi. ne toliko što ispada da je Kalifornija mala, malečka, nego da vidimo da pisac ume malo da izgradi njen lik bez scena svađanja sa rodbinom koja nam sažvaće ko je ona i kakva je i kakve je muke muče i protiv koga se pobunjuje i na koga je ljubomorna... 

Link to comment

za sad nije zagrizao više nego što je (kako smo, je li, videli) u stanju da proguta

 

ma nije on zagrizao nego je servirao klasično jelo ali se delu publike učinilo da je preterao sa začinima.

Edited by McCabe
Link to comment

Vaughnov lik stvarno ima dosta slicnog s Crvenom vranom iz Scalpeda, ima tu nesto.

 

Meni epizoda solidna, mada je jedini stvarno lozacki deo ona scena kad su se svi nasli na kraju dok svira All the Gold in California. Dosta je razlicito od prve sezone, nema one dvojice, nema Luizijane, nema okultnog, prakticno gledamo novu seriju na koju su zasrafili ime True Detective.

Link to comment

Dosta je razlicito od prve sezone, nema one dvojice, nema Luizijane, nema okultnog, prakticno gledamo novu seriju na koju su zasrafili ime True Detective.

 

i fala nebesima na tome.

 

1st season hater

Link to comment

Dosta je razlicito od prve sezone, nema one dvojice, nema Luizijane, nema okultnog, prakticno gledamo novu seriju na koju su zasrafili ime True Detective.

Pa dobro, to je bilo poznato otprilike pre 10 meseci

Link to comment
Here’s Everyone You Probably Googled During True Detective

http://www.wired.com/2015/06/true-detective-familiar-faces/

 

Počeli smo s linkovima. :D

Počeo sam da čitam linkovani tekst i došao do prve stavke:

 

 

 

Jordan Semyon (aka That Redhead Married to Vince Vaughn’s Frank)

Who Is This? British actress Kelly Reilly

Do I Know Her? It’s a long shot.

 

"It's a long shot". Pa možda za njega ili da ne pominjem neke koji nisu ovde, ali dalje nisam čitao jer nema potrebe pošto je ovo pisao neko ko misli da je "long shot" da mi siromasi znamo ko je jebena Keli Rajli. Doviđenja.

 

edit:

Beskrajni minus za Malkinove želje da se smanje panorame autoputeva i pregleda. Još toga, molim. Mislim, snimaka, ne Malkinovih želja.

Edited by Lrd
Link to comment

Мени била јако добра епизода осим потпуно одбојне МекАдамс. ЛА погођен страшно добро, филмске референце драгуљи...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...