Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

Dobro zamisljena serija, nije "fast food" serija, s druge strane znam da je po istinitom dogadjaju ali su ukenjali skroz kraj, presao sam preko toga sto mi je bila spora jer je prica bila preopasna ali na samom kraju kad sam ocekivao pravu eksploziju od zavrsetka, jako sam se razocarao. Steta jer je prva sezona imala veliki potencijal, ovako je ispala samo losa kopija Hannibala.

Link to comment

Gde je Ravannellli da nam kaže koliko ovo spušta ili diže feminističku skalu True Detectivea?

Auuu postajes tezi slucaj odlepljenog smaraca
Link to comment

ovaj trejler je ispunio ocekivanja samo jer ima Farela koji ubilacki besno gleda u nekog, sto je vestina koja ne moze da se odglumi... nadam se da je lepi Kic mrsaviji nego u Lone Survivoru i da ce i on i Vonj konj pokazati delic svog talenta... 

Link to comment

Hmm, s jedne strane rekao bi covek deluje isto ili slicno, s druge strane imam potpuno drugaciji vajb u odnosu na recimo prvi tizer za prvu sezonu. Mozda je do muzike. Ne mogu na youtubu da nadjem taj prvi tizer, ali isla je ova pesma. 

 

http://youtu.be/myUFJzXnYxg

 

Drugo (po ovom trejleru naravno) kamera deluje dosta jeftinije, mnogo vise ima snimaka "iz ruke" u ovom trejleru nego u celoj prvoj sezoni. Ako se ne varam bice vise rezisera u ovoj sezoni. Fukunaga znao znanje. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...