Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

ali male sise ne vidis na spici, samo ih naslucujes, je l.

a u faci ipak izgleda pomalo kao sasa grej.

 

ovi likovi sto su razvili teoriju oko mindjuse i neonskog krsta su jebeno nenormalni.

 

Male sise sam video na Dionysosovom linku. Sašu Grej sam pratio bukvalno od početka do kraja karijera, u spektru koji me zanima, je li, tako da je dobro "poznajem", a ova devojka sa špice meni ne da ne liči, nego i ne podseća na nju. Samo mi je bilo smešno što je teorija sa Reddita, koji je na ovom topiku pwnovan iznova i iznova, pa mi je ovo bio šlag na tortu promašivanja sa tog sajta. 

 

Primetio sam i devojku na špici i čim sam je ugledao podsetila me na Margitu:

 

13242_598535773500048_347259291_n.jpg

 

Link to comment

btw ovo iz spojlera je iz hanibala?

 

H1.jpg

 

 

 

Videla ovo, pomislila ovo

 

 

6daa1c17bc4e4212482671a0f0fe47cbbd3d344a

 

 

i umrla od smeha. Not my proudest LOL ali šta da se radi...

Link to comment

Ne znam je l bilo al procitah pre par dana da bi Brad Pitt trebao da bude uskoro potvrdjen za S2... 

nadam se da je to bilo neko saljenje.

Link to comment

Sinoc svukao prvu sezonu i odgledah samo prvu epizodu vise iz radoznalosti obzirom da posle Homocide nisam nista geldao sa takvim zarom i sa velikim ocekivanjima. Generalno veliki sam skeptik glede pandursko/detektivskih serija koje su snimane u zadnjih 10tak godina.

Na prvu loptu deluje vise nego zanimljivo, pogotovu mi se dojmi Metju. Dodjoh ovde kad vi vec u 100+ strana :frust::lolol:

Link to comment

E da najbitnije za ljude koji jos nisu gledali seriju...

 

 

... a zele da citaju topik - neka skroluju Vinijeve i Symetove postove. Nista bitno u vezi serije tu ne pise.

 

 

Evo ti Dzone upustvo za citanje topika.

Link to comment

pljunula bih na ovo od kalifornije do dorcola. 

 

uvek sumnjam u te ljude sto isticu da su iz beograda, dorcola, centra grada....znam da se iza toga krije neki kompleks... 

Link to comment

Po savetu kolege forumaša koga neću imenovati budući da je kojot u pitanju, kad sam već zakasnio na početku, sačekao sam da se serija kompletira. Pogledao sam 3 epizode i neopisivo je dosadno (osim onima koji se školuju na FDU-u, pretpostavljam). Ima li smisla nastavljati dalje ili je samo početak bio grozno prazan?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...