Jump to content
IGNORED

Australian Open 2014 - play by play


Ros

Recommended Posts

  • Replies 795
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    174

  • dùda

    71

  • freakns

    62

  • tsva

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

odgledala ceo set i ne videh ovde nikakav spekatakularan tenisajde, griša ima taj bh, ali fh mu je patetičani svi ti balonima meni totalno bzvz meč
fh mu patetican? :opa znas sta je radio Nadalu sa fh u prva dva seta?! servis i fh, razvaljivao je covek. kraj drugog seta i tb su bili apsolutno spektakularni... treci i cetvrti vec ne bih da sudim, nisam ih video
Link to comment

e pa ja sam gledala trećitaj njegov fh mi je bogme zaličio na novakov od juče i nikakvu posebnu štetu sa njim nije bio u stanju da napravied.raspali on fh viner kada mu nadal vrati kratku loptu iz riternasa osnovne je to bilo nemoćno potpuno

Edited by duda
Link to comment
fh mu patetican? :opa znas sta je radio Nadalu sa fh u prva dva seta?! servis i fh, razvaljivao je covek. kraj drugog seta i tb su bili apsolutno spektakularni... treci i cetvrti vec ne bih da sudim, nisam ih video
+1
Link to comment

ako je vama fh viner na kratku loptu neki reper, onda ništapa to rade i žene, mislim to, servis +fh ali šta kad ne uđe servis kakav treba za laku egzekuciju ?ma ne znam, ono što sam ja videla u trećem je bila loša igra sa obe stranevećina poena se završavala greškama, samo je griša grešio u bitnijim momentima i to je prevagnulo

Link to comment

cepa on fh i sa osnovne linije... nema puno varijacija, posto mu je topspin bedan, pa uglavnom delje sa flat forhendima. ali kada odelje taj flat, jadna li ti majka, to se ne stize :)

Link to comment
cepa on fh i sa osnovne linije... nema puno varijacija, posto mu je topspin bedan, pa uglavnom delje sa flat forhendima. ali kada odelje taj flat, jadna li ti majka, to se ne stize :)
biće da sam ja danas samo taj topspin videla i zbilja je bedannezgoda sa tim flet udarcima je što se često ili promašuju ili idu u mrežu pa se brzo izgubi samopouzdanjefederer vodi 2:0 samo zato što je maki™ očajansve sam bliže da se složim sa tsaiom da uzima vavamada, i on je izgledao kao vanzemaljac na terenu samo zato što je novak bio bedan
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...