Jump to content
IGNORED

Australian Open 2014 - play by play


Ros

Recommended Posts

makar je zesce popizdeo... psuje ko na traci
Napušavao je nekoga sa tribina, ceo taj poslednji i pretposlednji gem.Inače, deluje mi utegnut kao struna, kreće se kao munja jbt, možda i nikad brže. Pun sam samopouzdanja za završnicu... Edited by Glas RazumaN
Link to comment
  • Replies 795
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    174

  • dùda

    71

  • freakns

    62

  • tsva

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pre finala Novaku jedino Wavrinka moze uzeti set
Drao je Novak i ranije u prvim nedeljama gs-ova pa je pri prvim težim ispitima bilo i te kako cimanja. Npr to sa Wawom može žešće da se iskomplikuje, gledao sam mu ceo jedan meč, kada pusti ruku, šamara kao blesav i jako je nezgodan, a pokazao je već da ume da opusti ruku protiv Novaka. So, pobeda kakva god, me happy.
Link to comment

Moze i Fognini da mu uzme set ako ga usere™ al za vise od toga treba cudo da se desi i to veliko. Wavrinka moze napraviti problem, moze i Berdich, Ferrer nesto manje al realno bez preterivanja Novak ce u finale da udje a onda ide spektakl. Veliki je favorit. Ovo je njegova GS kuca.

Link to comment
Veliki je favorit. Ovo je njegova GS kuca.
jeste njegova kuća, ali, imo, nije veliki favorit, nije uopšte favorit, kako ja vidim stvari tj, još od starta sam negde napisala (posle prvog rafinog meča) da je ovde došao po titului svo ono sranje oko podloge je samo prodavanje magle i bacanje prašine u oči neprijateljimaMMW
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...