Jump to content
IGNORED

Tenis 2014


renne

Recommended Posts

A ti pises da bi pisao i nabijao postove. A o sportu veze nemas. Jedan od dokaza kad pre dva dana pojma nisi imao kako se boduju turniru u tenisu, ostavljas mehanicki neke linkove sa neta, a prvo konkretno pitanje te ucutalo jer veze sa temom nemas.

 

Mogu da razumem da ti je dosadno, da imas potrebu da ostavljas desetine postova svaki dan, da juris bilo sta gde mozes pisati pbp (tipa juce Jagodina), ali licno moram da te zamolim da se bar ponekad suzdrzis i ne pises na forumu bas u svakom trenutku u kom pozelis. Smara to, jbga...

 

Hvala.

Link to comment
  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    307

  • Timmy

    226

  • Max Morlock

    153

  • Arkadija

    133

Top Posters In This Topic

Posted Images

kakve veze ovde ima što neko nema veze o sportu? znači ako voli sport može samo za čita ono kad se ti sa visine udostojiš i objasniš? nije svakom cilj spoznavanje metafizike sportskih pravila... Renne je doprineo ovde više svojim prijateljskim prisustvom nego ti svojim "pisanjem". idi brate na košarku i fudbal pa se tamo prepucavaj i smaraj kako si navikao

Link to comment

Pa stavi me na ignor i rešena stvar.

A neki su tražili taj pbp ako nisi primetio.

I nećeš mi ti određivati gde ću da pišem i šta

Link to comment

kakve veze ovde ima što neko nema veze o sportu? znači ako voli sport može samo za čita ono kad se ti sa visine udostojiš i objasniš? nije svakom cilj spoznavanje metafizike sportskih pravila... Renne je doprineo ovde više svojim prijateljskim prisustvom nego ti svojim "pisanjem". idi brate na košarku i fudbal pa se tamo prepucavaj i smaraj kako si navikao

Mlatko :D

 

Vidim kako doprinosi, ostavlja pogrešne podatke, pogrešne liste, a kad ga pitas sta mu je to, samo muk. Al kontanm da tebi nekako koristi njegovo trabunjanje, slične su to talasne duzine...

 

A pazljivo sa teranjem ljudi na druge topike, da ti se ne obije o glavu...

Link to comment

Pa stavi me na ignor i rešena stvar.

A neki su tražili taj pbp ako nisi primetio.

I nećeš mi ti određivati gde ću da pišem i šta

Nisam ignore koristio ni za gore smarace. Vise volim da skrenem paznju na to kad je neko dosadan i beskoristan.

Link to comment

Jel ti malo imas nekih problema u RL pa se istresas ovde?

Ajd ene smaraj narod ako ti se nesto ne svidja iskuliraj. I reci renne-u da se ne razume u sport ti je za dozivotni SZD.

Link to comment

Mladi Zverev je definitivno hit ovog turnira. Redom su padali mnogo iskusniji i renomiraniji Hase, Južni, Hiraldo i evo sada Kamke. Prvi nastup na ATP 500 i odmah polufinale. Sjajan uspeh za jednog sedamnaestogodišnjaka.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...