Jump to content
IGNORED

Tenis 2014


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    307

  • Timmy

    226

  • Max Morlock

    153

  • Arkadija

    133

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kad sam vec krenuo da smaram... Pade mi na pamert mozda i idalno resenje za Anu: Stefi Graf. Nju nisam nikad simpatisao, naprotiv, ali mislim da bi Aninom mozgu najvise treba nemackog mentaliteta i uticaja. A ko onda ako ne Stefi :)

 

Ana moze da bude No 1. Samo ta glava glupava i nesamouverena da joj se sredi...

Link to comment

Kad sam vec krenuo da smaram... Pade mi na pamert mozda i idalno resenje za Anu: Stefi Graf. Nju nisam nikad simpatisao, naprotiv, ali mislim da bi Aninom mozgu najvise treba nemackog mentaliteta i uticaja. A ko onda ako ne Stefi :)

 

Ana moze da bude No 1. Samo ta glava glupava i nesamouverena da joj se sredi...

Ana je cini mi se 2010 imala nekog Svabu za trenera jedan kratak period i igrala jako dobro, osvojila je turnir u Linzu i na US openu namucila dobro Serenu. Posle raskinula sa svabom ovaj nije mogao da putuje stalno sa njom. Nama izgleda trebaju svabe za trenere, primer PFC i Lotar Matheus :D

Link to comment

Skroz sam smetnuo njega sa uma..

 

A Lajovic igra danas 1/4 finale sa Souson i ladno je blagi favorit na kladionicama iako igra protiv 41.og igraca sveta.. Svaka cast kako se probija ove godine!

Link to comment

Gledam Krajinovica u Hamburgu, igra protiv Svabe Strufa. Ukenjao se u prvom setu totalno i izgubio 6-1 a onda se malo opustio i dobio drugi 7-5, uz nekoliko lepih poteza i solidan prvi servis (na drugi je prvo imao 0/10 osvojenih poena, od tad mozda 50%). Koliko vidim, nije nikakav potencijal za nesto zesce ali u par navrata je pokazao da ume da odigra raznovrsno, kad se opusti. Valjda ce dobiti Svabu nekako, evo ima 2-1 u trecem setu.

Link to comment

Danas posle 12 u 2.kolu Hamburga Krajinovic-Fognini i Lajovic-Berlocq. Nadam se pobedi Lajovica, al i to tesko. Krajinovic je skoro bez sansi...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...