Jump to content
IGNORED

Tenis 2014


renne

Recommended Posts

Pa isprašio je Hjuita prošle godine u drugom kolu W. Čudi me da to niste zapamtili. Isti ovakav meč bio što se tiče atraktivnosti, samo što se Hjuit nije predao u nekom momentu nego je baš grizao do kraja. 3-1 bilo za Browna čini mi se.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    307

  • Timmy

    226

  • Max Morlock

    153

  • Arkadija

    133

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na naredna tri turnira Nadal brani 4000, a Đoković 1740 poena.

 

Zato Đoković od jeseni brani bukvalno sve. Ali neka osvoji USO pa posle toga kako hoće :D

Link to comment

Na naredna tri turnira Nadal brani 4000, a Đoković 1740 poena.

 

Da, ali Djoka brani na kraju sezone(Kina:Sangaj masters i Peking; Pariz masters i zavrsni turnir)  4000 poena, Nadal znatno manje. Mada Nadal lose tradicionalno igra na kraju sezone i pitanje je, ako Djokovic poveca razliku za nekih 2000 poena na americkoj turneji, da li ce Nadal uopste forsirati kraj sezone.

Link to comment

Za Timmya: Ana raskinula saradnju sa Konticem :cry:

Videh juce, al nisam mogao da se javljam iz bajboka..

 

Jako cudan i iznenadjujuci potez. Mislio sam da je u njemu nasla ono sto joj je falilo (bez insinuacija na ovo :D ), ali Ana....

Link to comment

Videh juce, al nisam mogao da se javljam iz bajboka..

 

Jako cudan i iznenadjujuci potez. Mislio sam da je u njemu nasla ono sto joj je falilo (bez insinuacija na ovo :D ), ali Ana....

Neznam sta da kazem, njemu je ugovor istekao nakon Wimbeldona. Znaci vec od prosle godine je bilo jasno da je on tu kao kratko resenje, dok Ana ne nadje nekog boljeg.  Znaci bio je vrsilac duznosti nesto kao Ljubinko Drulovic :D  Ipak za poraze od Lisicki i Safarove on je krivac, lose pripremljena taktika, videcemo ko ce sada biti Anin gazda. Spominju se zene Kim Klijsters,Monika Seles. Znaci kad moze NOle da ima Bekera moze i Ana da ima Moniku. :D

Link to comment

Znaci kad moze NOle da ima Bekera moze i Ana da ima Moniku. :D

 

Taman da joj Selešova nabaci nekog sa gerijatrije, mlađi lepi i uspešni joj očigledno ne odgovaraju.  :naughty:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...