Jump to content
IGNORED

Tenis 2014


renne

Recommended Posts

nadal je ovde dosao da ne ispali organizatore opet i pokupio pare. da ga je hteo pobediti pobedio bi ga. 

 

Hoces da kazes da Nadal nije hteo da pobedi? 

Link to comment
  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    307

  • Timmy

    226

  • Max Morlock

    153

  • Arkadija

    133

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hoces da kazes da Nadal nije hteo da pobedi? 

 

mislim da nije igrao ni sa 10% svojih mogucnosti. pogotovo u drugom setu. mislim, brown da ga dobije sa 6-1 yeah right. sigunro je zazalio sto je prijavio halle. 

Link to comment

mislim da nije igrao ni sa 10% svojih mogucnosti. pogotovo u drugom setu. mislim, brown da ga dobije sa 6-1 yeah right. sigunro je zazalio sto je prijavio halle.

Pa dobro, sigurno se neverovatno zabavljao kad ga je Brown slao po burek onim lobovima...Ne znam sta je hteo na ovom turniru, ali nisam bas siguran da je ispalo kako je zamislio.

Link to comment

Pa dobro, sigurno se neverovatno zabavljao kad ga je Brown slao po burek onim lobovima...Ne znam sta je hteo na ovom turniru, ali nisam bas siguran da je ispalo kako je zamislio.

 

Ma to sa 'izgubio jer mu nije stalo' je klasičan izgovor kod navijača :)

Link to comment

samo ja i ti pratimo Anu ovde :kralj:

Ana odlicna nikad nije ovako dobro delovala na travi.

Opet ce da usere stvar u Wimbeldonu

Edited by Cash
Link to comment

Mogućnost da neko od naših djevojčica dobije 7 mečeva zaredom na nekom od GS je kao da ja vežem 7 dobitnih tiketa sa po 4+ utakmice. Postoji teoretska šansa, ali zdrava logika kaže da je to praktično nemoguće, da ću da puknem na meču Politehnika-Unirea kao što će Ana da pukne od neke Sloun Stivens, kad se niko ne bude nadao, jer "ne uživa na terenu"

Link to comment

Ana rutinski do finala.

 

 

samo ja i ti pratimo Anu ovde :kralj:

Ana odlicna nikad nije ovako dobro delovala na travi.

Opet ce da usere stvar u Wimbeldonu

 

Prati i ja, samo nisam bila u blizini kompjutera. 

 

Ana je kineskinji održala lekciju iz tenisa na travi.

Link to comment

Federer je uvijek ozbiljan kandidat da uradi nešto više na Vimbldonu. I sada bih stavio pare na njega protiv bilo kog protivnika tamo, sa izuzetkom Nadala.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...