Jump to content
IGNORED

Tenis 2014


renne

Recommended Posts

Nije Nole bezveze ugurao nazad u nos britanskim snobovima sline. Zaslužili su, ali bi me iznenadilo da je Rođa iz solidarnosti prema Novaku dao fortfait.. Verovatno je tu i neki njegov lični razlog ako ne i sukob sa WTF pukom.

Link to comment
  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    307

  • Timmy

    226

  • Max Morlock

    153

  • Arkadija

    133

Top Posters In This Topic

Posted Images

rogerovi fanovi su ubedljivo najgori.

 

 

sto se tice novaka, ostaje nekako gorak ukus nakon ove sezone. jos jednom propustena prilika za rg. gluposti na ao i uso. u ovogodisnjoj konkrenciji je mogao da dodje do 4 gs-a a osvojio je 'samo' jedan. cincinnati opet propusten. rafa ce opet svez poceti novu sezonu, andy ne moze biti gori od ovoga, federer ce biti isti a dolaze jos ovi klinci smaraci...bice sve teze i teze za novim gs titulama.

 

sledece sezone opet isti cilj kao i pred ovu sezonu.

 

1. rg 2. ostali gsovi 3. cincy 4. sve ostalo.

 

ja bih tu dodao i da konacno vodi u h2h protiv federera. a da se nadalu sto vise priblizi.

Link to comment

Federerovi fanovi bi sahranili i sebe same na jedan zamah rutave desnice :s_d:

 

Nego, jel bio Fed na završnoj ceremoniji dodele trofeja..?  Nisam video, jer kad sam došao kući, već je krenuo meč Đoković - Murray.

Link to comment

novak bi trebalo da pokusa da na neki nacin dodje do motivacije da celu (ili veci deo) sezone odigra na maksimumu (a ne da se, kao ove godine, na gomili turnira pojavljuje rekreativno).

 

ako u tome uspe, mogao bi ponoviti 2011u.

 

rafa ce se vratiti, to je sigurno i on bi mogao da bude problem u prvom delu sezone. rodzer ne moze bolje od ove godine, on jednostavno protiv novaka i rafe u top formi nema sta da trazi (protiv rafe ne moze ni kad ovaj nije u top formi :) ), ali ako se novak opet bude pojavljivao rekreativno, gubice od rodzera.

 

andi je misterija, kao i uvek. ostali tesko. ja verujem da ce gs-ovi opet da se dele medju pomenutom cetvorkom.

Link to comment

tri godine vec otpisujem federera i nikako da se raspadne. tako da cu biti oprezan i pred sledecu sezonu. istina je da protiv novaka i nadala moze jedino pobediti ako ovi zestoko podbace. pa rekao bih i kad igra sa andyjem koji je na 80-90% svojih mogucnosti.

 

kad vec pricamo o raspodeli gs-a. voleo bih da tri uzme novak a andy jedan.

Link to comment

Nišikori je po meni dobar bet za gren slem vinera iduće sezone. Rafa će se koncentrisati na šljaku, kao što je uradio i ove godine..mislim da ne može da bude prijetnja za broj 1, nema on 10 mjeseci u nogama.

Link to comment

offtopic nole "shatterer of worlds/ruler of the universe/..."

 

Juce sam imao priliku da "igram" sat vremena sa bivsim atp top 50 igracem (Markus Zoecke, 2 sitne atp titule, sada 46 godina, skoro 2m i top fit).

 

:twak:

 

Boli me svaki misic i koskica u telu.

Link to comment

...

Nego, jel bio Fed na završnoj ceremoniji dodele trofeja..?  Nisam video, jer kad sam došao kući, već je krenuo meč Đoković - Murray.

 

 

nije

 

Znači nije bilo ovo:

 

910843-19905391-1600-900.jpg

 

Nego ovo:

 

c10ebbd55d24496e4f9746ff8f5524e1.jpg

 

No further questions ;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...