Jump to content
IGNORED

Silikonska nelagodnost


svashtabezneshto

Recommended Posts

a ti ovo profesionalno? :)
ja sta?Oli me uputit na neki post u kom poput vas dvoje aniziram drugog forumasa objasnjavajuci mu sta bi on u stvari hteo. Malo ste se kanda zaigrali tih mpdernih lovaca na vestice, psihijatara
Link to comment
  • Replies 560
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    50

  • Aineko

    46

  • Indy

    39

  • Dagmar

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

e gde mene nađe, pa ja marinu pratim još pre nego je bila u vezi sa ulajemi ne samo marinu, veliki sam poštovalac moderne i alternativne umetnosti i ne samo likovnemarina (kao uostalom i ostali umetnici tog kalibra) ne smeju ne u istu rečenicu, nego ni na istu stranu sa ovim o čemu pričamo ovdeako razlika nije jasna iz aviona, onda ni ja neću uspeti da je objasnim, taman pisala dva dana
ove dve da stavis u galeriju i ukljucis reflektor na njih, imala bi po-mo performans :kauboj: naravno da one nisu umetnice jer pripadnost nekoj subkulturi sama po sebi nije umetnost. pricamo o necem drugom, a to je za prosecne standarde izivljavanje nad svojim telom, i dovdjenje toga u vezu sa psihickim zdravljem. vid na sta lici/sece se/bode se - garant nije citav u glavu, taj rezon. koji nije zasnovan ni na cemu osim na licnom utisku, koji je bas toliko i relevantan...
Link to comment
Slozila bih se sa Indijem da je sa ove dve najveci "problem" sto su potpuno van nase svakodnevne spoznaje. Da, secam se kad sam u Opstanku prvi put videla one zene sa lopaticama u ustima i koliko mi je to bilo potpuno neshvatljivo, otudje i reakcija "burna." Ja sam, igrom slucaja, imala prilike da provedem duze vreme sa tom folk/silikon/splavuse ekipom i moram priznati da sam bila zblanuta u pocetku, dok nisam shvatila da su oni podjednako zblanuti mojim postojanjem :D
Upravo. Neki iz mog plemena™ migrantskih naucenjaka bi verovatno podjednako shokirali ove narandzaste ljude... posebno neki npr. kojima nije bio dosta phd (wtf je to?) nego studiraju jos i posle toga. :huh: Sigurno na forumima plemena narandzastih-patkoustih* ljudi pisu po 20 stranica na temu pogubljenih mentola koji studiraju ceo zivot, i opet pas nema zasta da ih ujede.EDIT. *Zovimo ih ukratko duck a l'orange :lolol: ...sorry, nisam odoleo. Edited by Indy
Link to comment
ove dve da stavis u galeriju i ukljucis reflektor na njih, imala bi po-mo performans :kauboj:
da, ali bi to uradio neko drugi, one same, ne verujem@indy, shvatam tvoju poentu, ali mislim da nismo još dotle stigli, tj, da se ekipa kojoj i ove dve pripadaju, klasifikuje kao plemeosim toga, ne sviđa mi se sve to skupa, iskaču mi iz novina, tevea i frižidera svaki dantj. ne govorim o fizičkom izgledu kao takvom, već o insistiranju da uspešnatm devojka može biti samo odlivena prema prototipu big nacionalne ceceupravo se radi o tome da se poništava različititost, individualnost etco tome da nigde nema ni govora o intelektualnim i moralnim vrednostima mladih, kao puta ka životnoj sreći, tek da i ne govorimi šta, sad treba da klimnem na taj trend i kažem, ma to je različitost, treba je tolerisati i poštovatito upravo nije različitost, tako ja to razumemediptj, jeste ovo raličitost, ali samo u toliko što su se devojke (ili hirurg) malo zaigraletmedip 2i ovde se samo radi o drastično neuspelim kopijamae, ako to neko vidi kao različitost, onda ništa Edited by duda
Link to comment
da, ali bi to uradio neko drugi, one same, ne verujemediptj, jeste ovo raličitost, ali samo u toliko što su se devojke (ili hirurg) malo zaigraletm
pa to sam i ja rekla, u sledecoj recenici - da bi se nesto nazvalo umetnoscu treba i neki koncept da stoji iza toga. tako da - ne poredim ih kao umetnike, ili mislis da bi zaigravanje sa silikonima bilo prihvatljivo (opet, kome, cemu, zasto?), razumno, smisleno, ako je u okviru umetnickog koncepta?
Link to comment
ove dve da stavis u galeriju i ukljucis reflektor na njih, imala bi po-mo performans :kauboj:
... vrlo posecen btw i odjeknut u medijima, s tim sto tada ne bi bile nakaze no top performeri. Sve bi vrcalo od referenci, viseznacenja i kulosti.Ovako, to su tek dve seljanke koje se pumpaju silikonom.
Link to comment
pa to sam i ja rekla, u sledecoj recenici - da bi se nesto nazvalo umetnoscu treba i neki koncept da stoji iza toga.tako da - ne poredim ih kao umetnike, ili mislis da bi zaigravanje sa silikonima bilo prihvatljivo (opet, kome, cemu, zasto?), razumno, smisleno, ako je u okviru umetnickog koncepta?
nisam ni mislila da ih porediš kao umetnikene mogu se porediti nikako, jer su na dva različita pola svesti (društvene i individualne, kakogod)tako ja to vidimčesto alternativni umetnici koriste u svom radu pojave iz subkulturapoenta je na reči ''koriste''. oni koriste, a oni iskorišćeni su objekat u pričida ne budem pogrešno shvaćena, u tim delima umetnici često upravo žele da afirmišu dotičnu pojavu, subkulturu, štagodda ne ispadne da sam neki fašista, ne pričam o dotičnim pojavama sa bilo kakvim vrednosnim stavom ovom prilikomsamo pričam o razlici pristupanja nečemu sa svešću i namerom
Link to comment
osim toga, ne sviđa mi se sve to skupa, iskaču mi iz novina, tevea i frižidera svaki dan
Mozda treba da promenis novine, TV, frizider. Mozemo svi poceti tako sto cemo, primera radi, postaviti National Geographic za home page na browseru. :)Garbage in, garbage out, sto bi rekli programeri.
Link to comment

ova diskusija postaje zaniljiva, ali ja moram da idem@toni, nije mi jasna poentagospodin koji je dizajnirao čuvenu konzervu sa paradajz supom je bio itekako etablirani umetnik i itakako je to studiozno uradioa to što je klasifikovan kao pop umetnik, ne umanjuje na značajukako da se ovde diskutuje bez pogrešnih učitavanja, uopšte ?@indy, nije meni problem za menemeni je muka što se ovde generacije klinki vaspitavaju na taj načintj, da budu kopije dotičnetm

Edited by duda
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...