Jump to content
IGNORED

American Hustle (2013)


3opge

Recommended Posts

kad ih vidite uživo onda kenjajte. ja sam imao priliku da radim sa neve campbell i sa ovom alessandrom mastronardi što igra kod wooodyija u rimskoj priči, znači potpuno druge osobe, što se tiče seksipila. neuporedivo bolje izgledaju uživo. sećam se jednom onog tv čudovišta, dragane mirković, koju sam slučajno negde upoznao, zaprepastio sam se koliko bolje izgleda u prirodi.

Link to comment
  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ajant23

    15

  • Indy

    7

  • MocaVukotic

    7

  • Roger Sanchez

    6

Tu se slazem, postoje dve vrste sexicnosti, uzivo i preko slike. I neverovatno je koliko moze biti razlike izmedju ta dva. No, posto ne verujem da cu imati priliku da vidim bilo koju od njih dve, a sigurno ni obe, uzivo i izbliza ( :( ), kad je u pitanju dozivljaj putem slike, glasam za Amy. Jos sam pod utiskom filma, David O. Russel se opet poigravao sa zanrom i vec milion puta ispricanom pricom i opet je nasao nacin da mi udje pod kozu i zagreje moju hladnu dusicu. Sedamdeste ozivljene kao sa razglednice, namerno da izgledaju kao secanje onih koji su tad ziveli ili kao utisak nas maladjih, koji smo ih doziveli samo posredno, gledajuci filmove i slusajuci muziku iz tog perioda i slusajuci price starijih. Zato i takav ocigledan izbor pesama za soundtrack, a kapiram da namerno nije koristio Led Zeppelin, jer iako su '70. njihove godine, ne bi se uklopili u ovakvu romanticnu sliku.Bas drag film, a i nisam mogao da verujem da ce se neki film pribliziti Kingpinu kad su u pitanju frizure, ali ovaj ga opasno ugrozava.

Link to comment
kad ih vidite uživo onda kenjajte. ja sam imao priliku da radim sa neve campbell i sa ovom alessandrom mastronardi što igra kod wooodyija u rimskoj priči, znači potpuno druge osobe, što se tiče seksipila. neuporedivo bolje izgledaju uživo. sećam se jednom onog tv čudovišta, dragane mirković, koju sam slučajno negde upoznao, zaprepastio sam se koliko bolje izgleda u prirodi.
Link to comment

Lupas ko maksim po diviziji.Da ne treba i na kafu jos da ih zovem da vidim kakvi su ljudi?ono sto je na platnu nama treba da je sasvim dovoljno a a sta se krije u privatnom zivotu treba da ostane privatno.Al slazem se za draganu mirkovic

Link to comment

znam, ali na platnu su glumci, a uživo obični ljudi. nema smisla porediti koliko su seksipilni on i off the screen ako ih nisi videla u oba izdanja. eto ti najbolji primer dragana jebena mirković.

Link to comment

Samo da bacim hejt na hejtere i kažem da je Rasel opet pokidao.

 

Film je izvrstan, Ejmi je prelepa (ai kamera je baš voli), svi super glume, ma nema greške.

 

Mislim da sad već nema nikakve dileme šta je Rasel sebi zacrtao da uradi - on isprobava klasične američke žanrove, da vidi hoće li izdržati pritisak realnosti. To je radio u SLP, u Three Kings, a evo sad i ovde.

Edited by Syme
Link to comment
  • 2 weeks later...

u ovom flmu najbolja je montaza. lorencova na momente uverljiva, ejmi promasena uloga, kuper opet na svom terenu (po ko zna koji put u ulozi gubitnika sa nerealnom bradom) i bejl solidan ali ne briljira. cim se ja dovatim da igram igricu i slusam film znam koliko je sati. o de nirovom stajlingu da ne pricam.

 

 

Solidan film, ali nista specijalno...da je neka druga glumacka ekipa verovatno bih se smorio, ovako posto ih sve gotivim u startu sam znao da ce mi film biti podnosljiv, ali nista vise od toga...Renner mi je ostavio najjaci utisak...

on i christian bale

 

otprilike delim ovo mišljenje. sem o Reneru, ipak mi je jači utisak Bejl.Fighter i SLP su me oduševili, ovim baš nisam oduševljena. možda nije moj cup of tea. ipak porodične drame više volimtematika na stranu , film je malo razvučen.. ima strašnih scena, a ima i praznog hoda

 

i to bi bilo to..

 

Taman sam se spremao da možda, eventualno maaalko još iskritikujem film ali sam u međuvremenu zbog bejla (kojeg mnogo cenim) odgledao Out of the furnace ( :( ) pa sam odustao od toga. 

 

Solidan film.

Link to comment

Samo da bacim hejt na hejtere i kažem da je Rasel opet pokidao.

 

Hm, znači oni koji ne misle da je Rasel opet pokidao (kao npr. ja, a i još neki) su "hejteri". A uopće nisam hejter, štaviše, vrlo su mi simpatični svi. Jedino, veliki film, it ain't.

Link to comment

kakva krađa večeras. igrica je uzela oskar pred čistom dominacijom davida oua

 

Otprilike, tako ispade.

 

Na moju žalost, American Hustle ostade skroz kratkih rukava...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...