Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

šta propuštam time što ne vidim vezu sa medijima u Srbiji, koja informacija mi fali? Na stranu što je vijest sama po sebi interesantna

Link to comment

ta priča o informer tv-u kola već neko vreme, u prvo vreme je bila internet tv

 

nisam siguran da imaju kapacitet za nešto više

Link to comment

Imam glupi predosećaj da će neko državno preduzeće koje je pod šapom vlasti (Telekom?) na račun poreskih obveznika upumpati velike pare u Informer tv i da će im REM potom dodeliti nacionalnu frekvenciju :(

 

Link to comment

ma jok, već su ulupali pare i pare i pare u

1. kurir tv

2. k1

3. tanjug tv

4. euronews/bloomberg

 

arenu i ostale da ne spominjem, što naravno ne znači da neće i u djv-ov projekat, al mislim da im lagano ponestaje love za bahaćenje tog tipa

  • +1 2
Link to comment

a realno i razvodnjavaju, mislim, kapiram ja da je to još jedan autlet za proizvodnju kontenta, ali pored ovih navedenih i hepija i pinka, mislim, ciljani konzument nema 63 sata dnevno da to sve posrče u riltajmu

  • +1 1
Link to comment

Blic, Kurir, K1, Superstar (verovatno i Informer).. Sve isti kanali sa istim sadržajem. Isti filmovi, serije, samo ih prebacuju s jednog kanala na drugi. Informativa takođe ista, samo drugi voditelji. :)

Link to comment
On 17. 5. 2023. at 9:11, vememah said:


 Forbs izdanja u Srbiji, Hrvatskoj, BiH, Crnoj Gori i Sloveniji vodiće iskusni urednici i novinari koji će se pobrinuti da lokalni sadržaj bude jedinstven i prilagođen potrebama publike. Kako privreda u Adriatic regionu nastavlja da raste i da se razvija, Forbs sajtovi će biti tu da pruže najnovije vesti, analize i uvid u svet poslovanja, navodi se u saopštenju.

takvih urednika i novinara imamo na angro. ako treba i za izvoz. sve to izlazi sa diplomom, a nikada nije otislo da razgovara sa obicnim covekom na ulici, pijaci.

jos pricamo o portalima. pa tu je najvaznije da brzo kucas u skladu sa politikom firme. obicna vest je tesko napisana kako treba, a dovoljno je baciti pogled na skoro svaki intervju na tim sajtovima.

 

jbt kako ta profesija gaji vasionsko misljenje o sebi. sve sazidano od 'vojvodo-serdare'

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, fusion_ said:

Blic, Kurir, K1, Superstar (verovatno i Informer).. Sve isti kanali sa istim sadržajem. Isti filmovi, serije, samo ih prebacuju s jednog kanala na drugi. Informativa takođe ista, samo drugi voditelji. :)

SUperstar nema informativu i ne može u ovaj koš

  • +1 1
Link to comment

Ivanović: Telekom daje 7-8 M evra godišnje za Informer TV; Utisak nedelje imao malo veći šer od Hit tvita po merenju Nilsena u ukupnoj populaciji prošle nedelje

Edited by msv
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...