Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Blic je komercijala koja se prilagođava većini. Iz iste kuće dolazi i npr mnogo ozbiljniji NIN.

Ne znam kakva je sada situacija, ali znam da je pre godinu-dve Blic imao različite vesti ako se sajtu pristupa iz Srbije i okruženja (prorežimske) i ako se pristupa iz zapadnih država (oštra kritika vlasti).



  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, fusion_ said:

Blic je komercijala koja se prilagođava većini. Iz iste kuće dolazi i npr mnogo ozbiljniji NIN.


 

Ceniš da većina nema ništa protiv da silovatelj ima svoj Happy Hour u medijima? Nema tu prilagođavanja kada su za vlast bitne teme. Neće baš gaziti opoziciju kao Kurir i Informer (doduše tome služi Alo) ali neće ni da bodu vlast sem za one koji su baš pušteni niz vodu.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, fusion_ said:

Blic je komercijala koja se prilagođava većini. Iz iste kuće dolazi i npr mnogo ozbiljniji NIN.

Ne znam kakva je sada situacija, ali znam da je pre godinu-dve Blic imao različite vesti ako se sajtu pristupa iz Srbije i okruženja (prorežimske) i ako se pristupa iz zapadnih država (oštra kritika vlasti).


 

Nisu bile različite vesti, nego je bio i odeljak Nin

Nema više toga

Link to comment
3 minutes ago, *edited by mod said:

Ceniš da većina nema ništa protiv da silovatelj ima svoj Happy Hour u medijima? Nema tu prilagođavanja kada su za vlast bitne teme. Neće baš gaziti opoziciju kao Kurir i Informer (doduše tome služi Alo) ali neće ni da bodu vlast sem za one koji su baš pušteni niz vodu.

 

Alo nije Ringierov, prodali su ga SNS-u

  • +1 1
Link to comment
Ceniš da većina nema ništa protiv da silovatelj ima svoj Happy Hour u medijima?



Nažalost očigledno da mnogi nemaju ništa protiv, sudeći prema klikovima na tu vest. Kao što nemaju ništa protiv prostitucije i kriminala kao glavnih tema u jutarnjim programima i sl.



Nisu bile različite vesti, nego je bio i odeljak Nin
Nema više toga
Moguće. Ne znam kom odeljku su vesti pripadale, ali znam da su odmah na početnoj stranici vesti bile različite.



  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...