Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

vidljivost

 

onda će neko i pogedati klip kad mu iskoči   u trendingu

Slogiran covek, vrti u krug neku pricu, da li on misli da je politicki bitan?

Link to comment

KOliko mi se čini, Karić samo kuka zato što je druga ruka u raspodeli lokacija za gradnju. Kaže da lokacije dobija po višim cenama, Vučić je pokrenuo ekonomsku revoluciju, lako je kritikovati a teško je uraditi nešto, bla bla. Izvisio je za kombinacije i pokušava da se udene po uslovima koji mu odgovaraju.

Link to comment
KOliko mi se čini, Karić samo kuka zato što je druga ruka u raspodeli lokacija za gradnju. Kaže da lokacije dobija po višim cenama, Vučić je pokrenuo ekonomsku revoluciju, lako je kritikovati a teško je uraditi nešto, bla bla. Izvisio je za kombinacije i pokušava da se udene po uslovima koji mu odgovaraju.
Ma njemu se kruni to brdo love, navikao sebe i ove oko sebe na jedan način sticanja bogatstva i on dalje od toga ne dobacuje.
Cenim da bi on za sebe i skupio dovoljno. Ali jbga mnogo je gladnih usta, a ništa ih nije naučio.
Može samo ovako povremeno da se gica, ali sve je to besmisleno i zabava za poludeli narod....







... Shiit has hit the fan

Link to comment

A ove priče kako grade po celom svetu, i to...koliko je to istinito? Pošto mi ova njegova priča samo liči na "Da, Vučić je najbolji, evo radiću šta treba samo mi dajte bar deo pozicija koje sam nekada imao". Još kaže i da bi mogao da pravnim putem povrati oduzetu imovinu, ali onda skrene sa teme i samo priča koliko grade i da su vanredno lepi, pametni i inteligentni.:s_d:

Link to comment
A ove priče kako grade po celom svetu, i to...koliko je to istinito? Pošto mi ova njegova priča samo liči na "Da, Vučić je najbolji, evo radiću šta treba samo mi dajte bar deo pozicija koje sam nekada imao". Još kaže i da bi mogao da pravnim putem povrati oduzetu imovinu, ali onda skrene sa teme i samo priča koliko grade i da su vanredno lepi, pametni i inteligentni.:s_d:
Ima tu nekih "repova" po bivšim republikama sovjetskog saveza.
Par stvari su figurirarali kao kompletni investitori pa je ispalo da od 20 objekata oni rade 2-3...
Sve u svemu oni su foliranti, u ukupnom zbiru krckaju nagomilane pare...







... Shiit has hit the fan

  • Hvala 2
Link to comment

Aha. I mislio sam da je to naduvano, nije logično da pored 1000 gigantskih projekata u celom svetu kevće pred Vučićem i još se odriče imovine i predsedničke kandidature.

Edited by ragasto
Link to comment

On kaže da ništa ne grade; dok je bio van zemlje u Srbiji su poslove preuzeli novi ljudi koji su se ustalili i štite svoje pozicije pa BK deluje kao početnik i ispod časti im je da se nameću. Odabrana grupa ljudi barata lokacijama i cenama, njima ne mogu da pariraju i čak su odustali i od gradnje na Makišu. Ako je BK zaslužan za bustovanje ovog videa možda pokušava da se ubaci u glavne kombinacije pošto znamo da ako si dovoljno glasan dobićeš od Vučića bar nešto. 

Link to comment
On kaže da ništa ne grade; dok je bio van zemlje u Srbiji su poslove preuzeli novi ljudi koji su se ustalili i štite svoje pozicije pa BK deluje kao početnik i ispod časti im je da se nameću. Odabrana grupa ljudi barata lokacijama i cenama, njima ne mogu da pariraju i čak su odustali i od gradnje na Makišu. Ako je BK zaslužan za bustovanje ovog videa možda pokušava da se ubaci u glavne kombinacije pošto znamo da ako si dovoljno glasan dobićeš od Vučića bar nešto. 
Ma to kod njega ide u talasima, uskurči se onda dobije po labrnji, pa se smiri i ućuti.

Znam za par lokacija koje su zavalili drugima, a zapravo su odavno trebali da ostanu bez njih, po onim odredbama da imaš određeni rok do kada moraš da završiš ili gubiš lokaciju...







... Shiit has hit the fan


  • +1 1
Link to comment

@mraki I meni. Pošto to ne može da bude slučajno pretpostavljam da ga Vučić drži podalje zato što je BK ipak bio predsednički kandidat i mogao bi da bude potencijalni protivnik. Sad kad se prisetim one salate, to je potpuno u SNS stilu.

Link to comment

Oni su se "vratili u igru", no igrali su na Tominu ekipu.
Imali su dvoje troje ljudi u njegovom kabinetu.
Sedište SNS u starom Merkatoru je prostor koji je bio u vlasništvu BK fondacije.
Način na koji oni rade je potpuno nekompatibilan sa ovim ajkulama u "užem krugu" oko AV.
To predsednički kandidat i ovo ono je skroz nebitno.







... Shiit has hit the fan

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
18 hours ago, ragasto said:

On kaže da ništa ne grade; dok je bio van zemlje u Srbiji su poslove preuzeli novi ljudi koji su se ustalili i štite svoje pozicije pa BK deluje kao početnik i ispod časti im je da se nameću. Odabrana grupa ljudi barata lokacijama i cenama, njima ne mogu da pariraju i čak su odustali i od gradnje na Makišu. Ako je BK zaslužan za bustovanje ovog videa možda pokušava da se ubaci u glavne kombinacije pošto znamo da ako si dovoljno glasan dobićeš od Vučića bar nešto. 

Ja sam skapirala da on ne zeli da gradi na tom Makisu jer je geodet njihov savetovao da to ne rade, iz razloga sto je tu izvor voda i sto je to losa lokacija geodetski. 

 

Nije mi jasno kako nista nije napravio a toliko je u guzici AV??? 

Na netu mu pise da ima ogroman net worth, ko zna da li je tacno

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...