Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

52 minutes ago, ragasto said:

Ja idem redovno na b92, samo očekujem portal na kome najjeftiniji senzacionalizam nije u prvom planu. Sa uređivačkom politikom sam se odavno pomirio pa su i očekivanja u skladu sa tim. Retko pročitam neki tekst, ali redovno overim naslove.

 

Idem redovno, nazalost iz navike..zbog preglednosti, recimo. Pregledam info, ako se desilo neko globalno sranje to ne moraju da sminkaju, odem na sport..i to je manje vise to. 

 

Nova i N1 me nekako izgledom odbijaju,ne uspevam jos uvek da se naviknem na njih.

 

  • +1 1
Link to comment

Meni Nova izgleda ok, možda mi malo smeta što su odnedavno počeli da ubacuju onu rubriku Zadovoljna koju redovno preskačem ali to je nebitna zamerka. Moraju tako, sve je ok.

  • +1 1
Link to comment

B92 je i dalje najbolji sportski portal 

Očekivao sam da više ljudi posećuje rts ali sam izgleda jedan od retkih koji tamo zalazi 

Prvi put na ovim listama vidim twitch i to jako visoko ,znam da je sve popularniji ali ne ovoliko 

A krstarice ni u tragovima 

 

Neka postavi neko za Hrvatsku,Bh,Cg 

 

Link to comment
8 minutes ago, Fakundo Sava said:

B92 je i dalje najbolji sportski portal 

kakvi su ostali onda kad je b92 najbolji :ph34r:
mislim gimnastika u prizemlju, puška trocevka, zamka...
1789400426_b92sport.thumb.jpg.84cd70efde9af5ac9c6023d39587fcc6.jpg

  • Haha 2
Link to comment

Redovno idem na B92Tehnopolis, a i Biz sekcija im je manje-više ok. Pre svega zog dobrog pregleda, manje zbog sadržaja. Inače, nikad nisam mogao da se priviknem na N1 i tamo baš retko zalazim, nova.rs smara tako da mi je danas.rs prvi izbor. 

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, aram said:

kakvi su ostali onda kad je b92 najbolji :ph34r:
mislim gimnastika u prizemlju, puška trocevka, zamka...
1789400426_b92sport.thumb.jpg.84cd70efde9af5ac9c6023d39587fcc6.jpg

 

Već par godina praktično uopšte više ne otvaram vesti tamo i vidim da je stvarno s dobrim razlogom.

  • +1 1
Link to comment

evo julskih podataka po gemiusu ( * b92 je mnogo realniji od lista sa prethodnih strana, mada su meni realno novosti ovde najveca misterija :blink: ) :

 

image.png.a4e7832c9dd42b7a28deb2543a1dac8b.png

  • Hvala 1
Link to comment

Meni su najveca misterija Srbija Danas, Novosti, Alo i Objektiv... Retko gde na tim portalima ima nekih komentara, dok na Novoj, b92, Blicu, Kuriru, Mondu, N1 i Danasu ima uglavnom svaka vest po neki komentar.

Link to comment
18 hours ago, copkillah said:

 

Već par godina praktično uopšte više ne otvaram vesti tamo i vidim da je stvarno s dobrim razlogom.


Smece sa agendom. Preuzimaju «kulturni» model Dejlimejla. :puke:

Link to comment

Pa logično, zna se ko je ekonomski tigar.

Plus toliko razvijena trgovina na beogradskoj berzi da se o tome mogu snimati sati i sati programa dnevno. :fantom:

Edited by mraki
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...