Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

3 minutes ago, ragasto said:

Jel' bi mogao Tviter da ih tuži zbog ovog, tj. da li bi ih mrzelo da se cimaju? Neka kleveta, nešto...?

:blush:

mogao bi ako hoće da se cimaju

  • Hvala 1
Link to comment

A što su se oni uopšte našli uvredjeni, ta etiketa “saradjuju sa vladom Srbije” je vrlo blaga i nikako ne opisuje kakvi su zapravo mediji u pitanju. Ja sam eto mislio da su oni ponosni na tu

“saradnju”. :unsure:

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment

i ja sam mislio da će im  imponovati da su uopšte nazavani medijima, a pogotovo u službi Vlade

 

ustvari i dalje mislim da glume uvređenost, a da od jutros klikću svaki čas da vide kako im stoji značka

Link to comment

ne znam kojim trikovima Večernje novosti i dalje  nisu dobile etiketu. možda ne može da stane celo Medij koji radi za vladu Srbije, Vladu Rusije, Bezbednosno informativnu akgenciju i FSB

  • Haha 4
Link to comment

 

4 minutes ago, levi said:

ne znam kojim trikovima Večernje novosti i dalje  nisu dobile etiketu. možda ne može da stane celo Medij koji radi za vladu Srbije, Vladu Rusije, Bezbednosno informativnu akgenciju i FSB

Novosti zbunile softver :D

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Ma od toga se napravila bezveze halabuka.
I ovi iz tw su to lepo formulisali da mogu da rastežu...
Dobro za dnevnu upotrebu i jednima i drugima...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
2 minutes ago, April said:

Meni je najluđe što je čak i ove govnoide sramota da budu mediji koji sarađuju sa vladom Srbije

 

Ne moze vise da lepi sok slike i da paranoise kako je navikao dok gore pise Vlada. Ovo sam cuo malopre, ima logike.

Link to comment
Meni je najluđe što je čak i ove govnoide sramota da budu mediji koji sarađuju sa vladom Srbije
Ma to sve farsa to njihovo kukanje na "etiketiranje" a bogami i ovo trinumfalno likovanje drugih medija koje kao nisu obeležili...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
12 hours ago, villiem said:

 

Ne moze vise da lepi sok slike i da paranoise kako je navikao dok gore pise Vlada. Ovo sam cuo malopre, ima logike.

Što ne bi mogao?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...