Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Ovi rezultati Nove i N1 govore zasto smo daleko od bilo kakvih promena u drustvu. Zato sam i smatrao da pokretanje novine Nove nece nista znacajno promeniti. Kupuju oni koji su inace protiv vlasti. 

 

Popularnost b92 portala mi je i dalje misterija. Zaista sam mislio da su svi oni kojima je to nekada bio prvi sajt na koji odu da vide vesti davno batalili (ja mislim da nisam otisao na njihov sajt bar 5-6 godina), a ono i dalje u vrhu medijskih portala. 

  • +1 1
Link to comment

 
Popularnost b92 portala mi je i dalje misterija. Zaista sam mislio da su svi oni kojima je to nekada bio prvi sajt na koji odu da vide vesti davno batalili (ja mislim da nisam otisao na njihov sajt bar 5-6 godina), a ono i dalje u vrhu medijskih portala. 


Ostalo u bookmark-ovima?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment

Mislim da imaju posećenost samo zahvaljujući tome što ne forsiraju onaj najprizemniji FOTOVIDEO senzacionalizam. Ali da, ima nekih baš čudnih rezultata.

  • +1 1
Link to comment
Gde su ovde telekomovi portali Euronews i 24 Sedam ? :fantom:
Prvi verovatno nije ni postojao kad je rađeno istraživanje.
A i da jeste...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
2 minutes ago, fusion_ said:
2 hours ago, Kenji said:
B92 najpregledniji news sajt. 

Nije to valjda važnije od samog sadržaja?

jebi ga, sadržaj je nebitan ako ne vidiš kako da do njega stigneš. tako da - jeste.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, fusion_ said:
3 hours ago, Kenji said:
B92 najpregledniji news sajt. 

Nije to valjda važnije od samog sadržaja?

Sadržaj je informacija do koje želim da dodjem. "Ključ" čitanja njegovih medija mi je lakši nego da listam kroz lošu strukturu sajta. N1 užasan, nova za nijansu manje. 

Link to comment
5 hours ago, fusion_ said:

Ima tu baš čudnih rezultata. I Yahoo, ne pamtim kad sam od nekog čuo da to koristi. O ovim ostalim sajtovima da ne govorim.

 

Pretpostaviću da je do, još uvek, velikog broja ljudi koji koriste Yahoo mejl

  • +1 3
Link to comment
8 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Ovi rezultati Nove i N1 govore zasto smo daleko od bilo kakvih promena u drustvu. Zato sam i smatrao da pokretanje novine Nove nece nista znacajno promeniti. Kupuju oni koji su inace protiv vlasti. 

 

Popularnost b92 portala mi je i dalje misterija. Zaista sam mislio da su svi oni kojima je to nekada bio prvi sajt na koji odu da vide vesti davno batalili (ja mislim da nisam otisao na njihov sajt bar 5-6 godina), a ono i dalje u vrhu medijskih portala. 

Ja još uvek imam neku čudnu naviku da ponekad odem na b92.

I yahoo koristim, ostao jedan nezamenljiv poslovni mejl. 

Link to comment

Ja idem redovno na b92, samo očekujem portal na kome najjeftiniji senzacionalizam nije u prvom planu. Sa uređivačkom politikom sam se odavno pomirio pa su i očekivanja u skladu sa tim. Retko pročitam neki tekst, ali redovno overim naslove.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...