Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

hvala renne. nije tv za mene, nego su me pitali za savet i ja gledajući po netu preporučio ovaj model.kriterijumi se bili da je sto jeftiniji i da je full HD. smart, 3D i ostalo je nebitno.pitanje je bilo više u smislu "ima li šta bolje za te pare", ali sad je gotovo, mislim da ga kupuju danas-sutra :D

Edited by mr@ki
Link to comment
  • 3 weeks later...

Gledam sada neke tevejove...Kakva je situacija sa LAN priključcima, kako to funkcioniše? Tipa, ako puštam MKV sa kompa, da li to sve fje besprekorno tj kako uopšte funkcioniše? Da li tv ima integrisane neke kodeke unutri™, neki software preko koga to sve šljaka?

Link to comment

Ako strimujes sa kompa onda su ti vazni samo kodeci na kompu. Vecina televizora danas ima ugradjen plejer da mozes da pustas filmove sa usb ili eksternog harda. Koliko sam ja u toku ti plejeri najbolje sljakaju kod LG i kod Samsunga. Znam da je Sony bio problematican.Meni na LG jedino ne radi DTS zvuk al to se sredi za par minuta.

Edited by katamaran
Link to comment

Gledam one likove što donose iz Mađaroze, ovo mi bode oči. Ima 200hz sliku, ima lan, a i famozni 3d. Doduše, jedino me brine samo jedan HDMI, mada kontam da mi više ni ne treba.Cena - tričavih 650e.http://www.samsung.c...EH6030JXZK-specE, mene na blu rayu lg bd390 zeza DTS, retko mi se zalamaju takvi filmovi, ali sam našao neki konvertor u AC3 pa onda pušća.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Ne zeza nego LG nece da plati licencu. Bar dugo nisu hteli.Meni bila frka da uzmem iz Madjarske pa sam ipak uzeo u Tehnomaniji zbog garancije. Pokvario mi se tv par meseci pre isteka pa se odluka ipak pokazala kao dobra :)Ovaj tv gore deluje kao perverzija sa svojih 46 inca :)Koliko sam video bolji je 3d kod LG.

Edited by katamaran
Link to comment
Gledam one likove što donose iz Mađaroze, ovo mi bode oči. Ima 200hz sliku, ima lan, a i famozni 3d. Doduše, jedino me brine samo jedan HDMI, mada kontam da mi više ni ne treba.Cena - tričavih 650e.http://www.samsung.c...EH6030JXZK-specE, mene na blu rayu lg bd390 zeza DTS, retko mi se zalamaju takvi filmovi, ali sam našao neki konvertor u AC3 pa onda pušća.
kod većine tih likova iz madjarske, garancija ti potpuno isto važi i u srbiji. dobar ti je ovaj tv, samo što za istu lovu možeš da kupiš neki koji ima wi-fi pa da ne moraš ni da razmišljaš o kablovima, nego da ti sve filmove pušta direktno sa kompa.
Link to comment

Nisam ubedjen da garancije vaze. Bilo bi lepo kad bi bilo tako.Cemu uopste zezanje sa strimovanjem pored ugradjenih plejera?

Edited by katamaran
Link to comment
Nisam ubedjen da garancije vaze. Bilo bi lepo kad bi bilo tako.Cemu uopste zezanje sa strimovanjem pored ugradjenih plejera?
garancije provereno rade.ne vidim kakvo je strimovanje zezanje kad se TV sam poveže sa kompom čim se upali. npr. ako budeš skinuo HD 3D film od 15GB (ili bilo šta drugo, manje), na ovaj način ne moraš da ga prebacuješ na hard disk/usb i prikopčavaš na TV kad već on sam odmah vidi šta imaš na hardu kompa i pušta.
Link to comment
garancije provereno rade.ne vidim kakvo je strimovanje zezanje kad se TV sam poveže sa kompom čim se upali. npr. ako budeš skinuo HD 3D film od 15GB (ili bilo šta drugo, manje), na ovaj način ne moraš da ga prebacuješ na hard disk/usb i prikopčavaš na TV kad već on sam odmah vidi šta imaš na hardu kompa i pušta.
Sounds like a pure perversion.Rennea nema na forumu, ali njegov duh se šunja po fejsbuku davajući sjajne savete:http://www.kupujemprodajem.com/LG-47lm620s-47-119cm-3D-Smart-400Hz-6246615-oglas.htm
Link to comment

Ja nekako preferiram USB. Kod 15 gb vidim logiku ali kod ovih koje ja najcesce gledam (2-3 gb po filmu) mi je zgodniji USBAko ove garancije stvarno vaze onda je suludo kupovati u nasim prodavnicama. Konkretno ovaj model je 300 evra skupljihttp://www.eponuda.c...zor-cena-215788Ranije nisu vazile garancije.

Audio codec: AC3 (Dolby Digital)
I dalje nista od DTS Edited by katamaran
Link to comment

Važe garancije, možda su i efikasniji u odnosu na Tehnomaniju. Kada sam ja poručivao (možda sam već i pisao, ne znam), prilikom transporta se oštetio ekran, što se videlo tek kada je tv povezan i uključen. To se desilo u petak uveče (u četvrtak smo poručili tv) i ja sam nazvao lika i on mi je rekao da u ponedeljak odmah šalje novi tv, bez bilo kakvih daljih pitanja. U utorak stigao novi tv, kurir preuzeo stari, nisam čak platio ni tu dodatnu poštarinu.

Link to comment
Ako ove garancije stvarno vaze onda je suludo kupovati u nasim prodavnicama. Konkretno ovaj model je 300 evra skuplji
Cene su preterano niže. Već sam govorio na ovom topiku, ja sam za igroanicu uzeo 3 samsung 32" za 250e koje su u Srbiji bile 39999 na akciji. Pardon, "akciji". Pa isplati se i da nema garancije i platiti opravku...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...