Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Vidim da ste pisali o ovim sokocalima sto pretvaraju klasik lcd u smart. Aj, bacite mi link za nesto pouzdano i jednostavno za upotrebu. Cena nije toliko bitna, da kazemo desetak hiljada (za sestru je, htela je ladno da kupuje novi smart tv, umesto par godina starog fullHD LG 42" :isuse:)

Link to comment

Ja imam ovo, to ti je kao da imaš ogroman telefon (od 42 inča u tvom slučaju :)).Fina stvar, kači se na sve živo po kući, prepoznaje externe hardove i USB-ove.Filmove pušta OK.Samo mu promeni launcher, čim ga kupiš, originalni je katastrofa.

Edited by radisa
Link to comment

Moj tv je priglup jer ima samo netcast <_<Moram jednom da ga zakacim kablom da vidim kako to izgleda. Ne daje mi se 6 tisuca za vajerles adapter pa ga jos nisam ni probao.

Link to comment

Sad sam probao i imam celih 8 funkcija od kojih su mi zanimljive samo youtube i accuweather. Fejsbuk me ne zanima a za par preostalih nisam ni cuo. Ako se jednostavno dodaju aplikacije mozda se i iscimam da ga zakacim.Sa onim lg smart tv apgrejderom mi ne bi trebao vajerles adapter?

Edited by katamaran
Link to comment

kupio sam toshiba tv (23 el950) i ne mogu da ukljucim titlove kada pustim seriju ili film preko USB-a. uopste ne prepoznaje fajl, nema ga na listi. jel ima neko ideju sta da radim? verovatno ne prepoznaje format.

Link to comment
... obično je fora da .srt fajl treba da nazoveš isto kao video koji puštaš. Probao?
da, uspelo je, a ja sam pokusao sve sem te fore :D
Link to comment

i imam jos nesto da izjavim za televiziju, svi oni koji su mi rekli da ne kupujem vox nemaju pojma. vox je mama za gledanje filmova i serija. sve radi, sve moze da se podesava (velicina titlova, da se prilogodjava brzina), a kod budjave toshibe nista.

Link to comment
Planiram da uzmem LCD 40-42'', trenutna je dvojba izmedju LG 42lm620s i Samsung UE40ES6100, mada ce verovatno biti LG. Posto planiram da kupim neki madzarski sa kupujemprodajem, svratio sam da priupitam koji su pouzdani prodavci odande (sto se tice korektnosti, isporuke, eventualnog aktiviranja garancije itd). Ako ne sme javno, moze i na PM.
Ja sam kupio od ovog i pogledaj tamo u ocenama moj komentar od 20.11.2012. šta se sve izdešavalo i kako je on postupio u toj situaciji. Svaka preporuka.
Link to comment

Verovao ili ne, ali u subotu mi je stigao gorepomenuti LG od doticnog (nego nisam znao da li smem da reklamiram :)). Jako korektan covek, sve zavrsili po dogovoru. Sada se petljam sa dosadnijim stvarima (kako da mi se vidi sadrzaj sa racunara na tv-u, 3d titlovima... :isuse: ).

Link to comment
  • 3 weeks later...

Odličan, jedan od najboljih modela srednje klase. Isti je kao i skuplji 670 model, samo što nema ugrađen wifi (može se dokupiti naknadno stick). Sve ostale opcije su iste. Jednom rečju preporuka. Odličan 3d, odličan player, odličan web browser sa podrškom za flash

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...