Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Bolji od stronga u svakom pogledu, koristio i koristim, dva komada. Kinez kao i taj srong, a podrska vise nego ok. Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment
Bolji od stronga u svakom pogledu, koristio i koristim, dva komada. Kinez kao i taj srong, a podrska vise nego ok.Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Šta sve može sa njim da se radi po pitanju prijema kanala?
Link to comment

Mozes da primas dvb-t i dvb-t2 kanale, kao i HD kanale (za sada rts samo). Možeš da snimaš na usb, i da reprodukuješ sa njegaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment
  • 2 weeks later...

Planiram da uzmem LCD 40-42'', trenutna je dvojba izmedju LG 42lm620s i Samsung UE40ES6100, mada ce verovatno biti LG. Posto planiram da kupim neki madzarski sa kupujemprodajem, svratio sam da priupitam koji su pouzdani prodavci odande (sto se tice korektnosti, isporuke, eventualnog aktiviranja garancije itd). Ako ne sme javno, moze i na PM.

Link to comment
Planiram da uzmem LCD 40-42'', trenutna je dvojba izmedju LG 42lm620s i Samsung UE40ES6100, mada ce verovatno biti LG. Posto planiram da kupim neki madzarski sa kupujemprodajem, svratio sam da priupitam koji su pouzdani prodavci odande (sto se tice korektnosti, isporuke, eventualnog aktiviranja garancije itd). Ako ne sme javno, moze i na PM.
ja sam naručio preko ovoga svoj panasonic tx-42st33e i sve je proteklo super + dobio 2 god. garancije koja važi i u srbiju. lik je najjeftiniji (i ne baš najbrži), a televizor ubija i najvrelije ga preporučujem (more info on demand).
Link to comment

Majstori, ako iko ima u malom mozgu da bi ovo negde moglo da postoji u Beogradu, neka pomogne i kaže gde...kutija.jpgNajbolje što sam našao je ista takva loga bez postolja i izgleda da ću to uzeti, jer moram nešto da smuljam do prekosutra. <_<Inače, probao sam onaj T2200 sa prethodne strane sa novim firmwareom i svojom krovnom antenom, šljaka k'o sat!

Link to comment

Pa nisam, ali prelistao sam sajt, imaju uglavnom te povelike eksterne i Yagi i svašta, a to mi ne treba sad, stvarno... Treba mi bilo kakva log-antena koju ne moram da montiram napolju (bušim rupu, razvlačim kabel, nameštam šipku). Neću je koristiti u Srbiji i stvarno ne treba da bude ništa epski opako (urbana sredina, repetitor ima visual), ali nekako mi glupavo da uzmem običnu sobnu za DTT.

Link to comment

Mislim da moze i obicna sobna antena da ti posluzi. Ja sam ovde u Beogradu, sa obicnom sobnom prastarom antenom savrseno hvatao RTS HD kanal. Doduse, Avalu vidim sa prozora, ali racunam da ako je jak signal, svaka sobna moze da posluzi. Jedino, mozda je glupo, ako sobne antene ne mogu da uhvate DVB T2 signal, mada mislim da je isti kao DVB T, sto se tice antene.U medjuvremenu, provajder pustio RTS HD preko kabla pa ne kostim vise antenu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...