Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

1 hour ago, borris_ said:

Uzeo sam LG Oled 😁 

Otišao sa ženom ona reče hoću taj i više nije bilo diskusije. 

 

Uživaj, posle njega, pobacaćeš sve ostalo od televizora što imaš u kući. :D

Link to comment

Jedno retro-pitanje: prodaje li iko više u Srbiji nove LED-ove (ili šta već, samo da nisu CRT) od 28 inča, ili ih treba juriti po oglasima? Najmanje što nalazim je 32, a to mi je preveliko za otvor u TV komodi (65 cm horizontala).

Link to comment
2 hours ago, papapavle said:

Jedno retro-pitanje: prodaje li iko više u Srbiji nove LED-ove (ili šta već, samo da nisu CRT) od 28 inča, ili ih treba juriti po oglasima? Najmanje što nalazim je 32, a to mi je preveliko za otvor u TV komodi (65 cm horizontala).

Ima da se nađu 24 inča tipa neki vivax i slično  a možeš i neki monitor od recimo 27 inča sa zvučnicima pa ako nakačiš neki eon box ili slično i upravljaš daljinskim od uređaja, tu ti je svakako veći izbor sa monitorima

Link to comment

da samo što je zvuk na tim monitorima gori nego na laptopovima :D pa bi i za neki 2.0 ili 2.1 sistem morao da se ispruži, što je još nekih oko 5k a i pitanje je da li ima mesta za njih

Link to comment

@renne i @ostali strucnjaci

mali uvod: ja sam pre jedno 6,7 godina izbacio tv iz dnevne sobe. u radnoj sobi ima tv 12+ godina star. nismo klasicni gledaoci tv-a, uglavon utakmice, snooker, netflix na ipadu. sada razmisljamo o tome da ubacimo ponovo tv u dnevnu sobu. nisam se aktuelnim modelima i tehnologijama bavio pa ako moze savet.

zahtevi: netflix - filmovi, fudbal - sport. ako moze i dazn i eon direktno preko tv-a.

velicina: soba je dosta velika i tv bi bio na ca 3m, koja velicina se preporucuje, od -

budzet je rastegljiv, moze i do 2000€ ali nerado, radije 1000 € ali ako kazete da je neki od par stotina vise svemirski brod™, moze da se razmisli. 

koja tehnologija, marka (malo sam citao topik, pa su mi poznate preference :)), na sta posebno obratiti paznju?

ako moze i par konkretnih modela razlicitih proizvodjaca uz obrazlozenje.

unapred zahvalan :)

Edited by panta rhei
edit: zaboravih, da li se preporucuje curved ili izbegavati?
Link to comment

Sa tri metra neki od 60+"

da li se gleda centralno? Iz uglova? LG web os ima dazn, netlix, eon, bbc, Amazon prime....

Gde bi kupovao? Ako je budžet do tih 2k€ sekunde ne bih razmišljao i išao bih na OLED

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...