Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

meni ovo slaba vremena. Warholm potvrdio da je D liga atleta. Preponaš kao takav. Svetski rekorder u borderline sprinterskoj disciplini mora ići mnooogo brže od ovoga.

npr McLauglin je proletos trčala dvesta i pobedila trku u kojoj su trčale Gabby Thomas, Brittany Brown, Abby Steiner i ostale najbolje US sprinterke. Ok, to je bio april-maj kad su sve one još uvek bile daleko od top forme, ali je McLauglin tu imala vreme sa kojim bi u Parizu uzela srebrnu medalju ispred Alfred.

Zato ja mislim da ona možda može da obori rekord na 400 jer ima vrhunski speed endurance, ali ima i užasno jak top speed. Tako izgleda S tier atleta. Warholm koji stotku ide 10.50 je nekoliko liga ispod toga. njemu bi pre bilo mesto da se ovako trka sa Kijanovićem, realno.

  • Haha 1
Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • arheolog1981

    431

  • renne

    322

  • Timmy

    316

  • Halvard

    289

Fenomenalan nastup, tri hica preko 64 m, još jedan preko 63 m. 

Aj sad još jedan državni rekord na finalu Dijamantske lige sledeće nedelje, pa da završavamo sezonu :D

  • +1 3
Link to comment

Nije da je specijalno bitno, svakako bi imala normu... ali Vilagoš je obezbedila učešće na SP u Tokiju sledeće godine. Gledaju se rezultati od 1. avgusta ove godine a norma je 64m

Link to comment

Taman sam krenuo da pišem da je Vilagoš osvojila Dijamantsku ligu pobedom na finalnom mitingu u Briselu, kad olimpijska šampionka Kitaguči u poslednjoj seriji bacila 66,13 m (rekord sezone za nju inače) i pretekla je. :dry:

 

U svakom slučaju, Adriana je opet potvrdila odličnu formu hicem od 65,23 m.

Sad sledeće da baci preko 66 m, po mogućstvu na SP. :)

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...