Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

9 minutes ago, Halvard said:

Dobar je mali, jeste potencijal. Mora još fizički da se razvija, sad bi Španovićka mogla u zubima da ga nosi. :D

Ali ima visinu, ostalo će doći na svoje. Mogli bismo stvarno da imamo dobrog takmičara.

Da, tek mu je 18... nadam se da posle 100 godina imamo dobrog takmičara. Ja se ne sećam ova dva aktuelna da su na nekom velikom takmičenju u finalu skočili 7.93 u seniorskoj konkurenciji. U juniorskoj znam da nisu

Inače je momak iz Drogutinovov kluba Top Jump, deluje da Biljana i on vrhunski posao rade 

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • arheolog1981

    431

  • renne

    322

  • Timmy

    316

  • Halvard

    289

9 minutes ago, Halvard said:

Kineskinja Jan Ziji bacila koplje 63,05 m, u Parizu bi bilo dovoljno za top 5. Ima 16 godina. :ph34r:

Ovo joj je prvo takmičenje van Kine ako se ne varam? Bio sam skeptičan pre al ovo je potpuno sumanuto :D Šta će da bude u LA kad napuni 20 godina, bacaće 75 metara...

Link to comment

Južna Afrika grabi velikim koracima ka vrhu sprinta. Na U20 prvenstvu zlata u muškoj konkurenciji na 100, 200 i 400m

Link to comment

Sve do 191 cm je bilo povuci-potegni, čini mi se da je skakala negde sa 70% mogućnosti. Onda na kraju 191 cm lagano iz prvog pokušaja, ostale ispale, rešila da ne skače više.

 

I dalje nisam siguran zašto je ovo bilo potrebno, ali ajde, lepo je biti svetski šampion, pa makar i juniorski.

  • Hvala 1
Link to comment

  

10 hours ago, Halvard said:

I dalje nisam siguran zašto je ovo bilo potrebno, ali ajde, lepo je biti svetski šampion, pa makar i juniorski.

 

Za samopouzdanje, reklo bi se.

Edited by vememah
  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, Halvard said:

I dalje nisam siguran zašto je ovo bilo potrebno, ali ajde, lepo je biti svetski šampion, pa makar i juniorski.

Za psihu, a nije loše ni za CV.

Neka, nije se mnogo forsirala.

Link to comment

Sta je njoj na kraju bilo sa tim stopalom/zglobom? Mislim, ocigledno je dobro ispalo, sve ok, cim moze uopste da skace i to jos ovako. 

Link to comment

Bila je na štakama i u „čizmi“, otkrila je da je prve korake napravila deset dana posle povrede, a potrčala nakon 15 dana.

 

Samo dan pred put u Limu je probala da skače i nije išlo najbolje, ali je još koji dan kasnije preskočila visinu dovoljnu za zlato.

 

„Stvarno mi je teško da sve procesuiram sve ovo. Hvala mom timu, hvala svima, iz celog srca. Ovo nisam mogla da uradim sama“, napisala je Angelina uz snimke sa rehabilitacije, treninga i na kraju zasluženog slavlja.

 

https://nova.rs/sport/sport-ostalo/angelina-topic-snimci-video-oporavak-prelom-stopalo-zlato-svetsko-prvenstvo/

  • Hvala 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...