Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

27 minutes ago, Halvard said:

Ubedljiva pobeda na kraju, imala je još jedan hitac preko 65 m. 

 

U poslednja dva meseca tri puta obara lični i državni rekord, šteta što je jedino takmičenje na kom je podbacila ujedno bilo i daleko najvažnije. Današnji rezultat bi joj u Parizu lagano doneo srebro.

Ali što kažu, svaka škola se plaća.

Da, prvi i drugi hitac oba preko 65m... to me raduje više od svega. Do sad je svako takmičenje imala jedan hail Mary hitac a  ostali čak i debelo ispod 60m.

Topić izgleda učestvuje na U20 prvenstvu sveta u Limi 

  • +1 4
Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • arheolog1981

    431

  • renne

    322

  • Timmy

    316

  • Halvard

    289

Snimak:

 

 

2 hours ago, borris_ said:

Koliko je on do sada oborio rekorda? (Vjerovatno je preskocio Bubku po broju obaranja rekorda)

 

Ni blizu.

 

Quote

Bubka broke the world record for men's pole vault 35 times during his career. He broke the outdoor world record 17 times and the indoor world record 18 times. Bubka lost his outdoor world record only once in his career.

https://en.wikipedia.org/wiki/Sergey_Bubka#World_record_progression

 

Duplantisu je ovo 10. obaranje svetskog rekorda.

https://en.wikipedia.org/wiki/Armand_Duplantis#Progression_and_world_records

 

Ali dobro, ima vremena, Bubka je zadnji put oborio s punih 30 godina, Duplantis će u novembru napuniti tek 25.

 

 

Edited by vememah
  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
On 25. 8. 2024. at 18:18, arheolog1981 said:

 

Topić izgleda učestvuje na U20 prvenstvu sveta u Limi 

Stvarno učestvuje :mellow:

Ako se stvarno toliko brzo oporavila da može da se takmiči, uopšte mi nije jasno zašto se lomata do Perua kad je mogla da učestvuje na mitinzima u Evropi. Koga briga za juniorsku konkurenciju kad je već (dvaput!) osvojila medalju na seniorskom EP.

Baš čudna odluka.

 

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Halvard said:

Stvarno učestvuje :mellow:

Ako se stvarno toliko brzo oporavila da može da se takmiči, uopšte mi nije jasno zašto se lomata do Perua kad je mogla da učestvuje na mitinzima u Evropi. Koga briga za juniorsku konkurenciju kad je već (dvaput!) osvojila medalju na seniorskom EP.

Baš čudna odluka.

 

Jebem li ga, mnoge njihove odluke meni nisu jasne... skok udalj, štafeta 4x100 za klub 10 dana pred OI i tako 

Link to comment
5 hours ago, arheolog1981 said:

Jebem li ga, mnoge njihove odluke meni nisu jasne... skok udalj, štafeta 4x100 za klub 10 dana pred OI i tako 

 

...Pos'o siguran,

a para laka...

  • +1 1
Link to comment

Sad gledam listu učesnica, ove godine niko nema preskočenih 190 cm na otvorenom.

Stvarno ne znam šta bi značila pobeda u takvoj konkurenciji, može jedino da bude kontraproduktivno ako kojim slučajem ne uspe.

Link to comment
On 26. 8. 2024. at 8:42, radisa said:

Ovaj rekord, ako ga on ne popravi, stojaće jedno 20+ godina...

 

 

 

Ja mislim da mi nećemo doživeti da vidimo nekoga ko obara poslednji Duplantisov rekord, koji god bio. Konkurencija mu ne doskače ni do 6 metara.

Link to comment
11 minutes ago, Ayatollah said:

 

Ja mislim da mi nećemo doživeti da vidimo nekoga ko obara poslednji Duplantisov rekord, koji god bio. Konkurencija mu ne doskače ni do 6 metara.

Ja sam midlio na Ingebritsena i 3000 metara... Rekord star 28 godina je poravio za 3 sekunde...

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Ja sam midlio na Ingebritsena i 3000 metara... Rekord star 28 godina je poravio za 3 sekunde...

Primenjivo je i u ovom slučaju.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...