Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

i jako bitno je sto angelina ima kontinuitet i visine i rezultata

nije da bljesne sa vreme na vreme, vec je konstantno u samom vrhu

  • +1 2
Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • arheolog1981

    429

  • renne

    322

  • Timmy

    316

  • Halvard

    287

Meni je žao što Blanka Vlašić nije oborila rekord Kostadinove, bila je tako blizu, nije uzela ni zlato na oi a dominirala je u to vreme, baš mi je bila super lik dok je skakala.

  • +1 4
Link to comment

Blanka u Pekingu nije uzelo zlato iz čistog baksuza, nije da je ona podbacila, 205 cm na OI je vrh rezultat, ali imala je nesreću da je Olja Bećković iz Belgije to neočekivano uradila iz prvog pokušaja (oborivši lični rekord) i tako obezbedila prvo mesto. 

 

  • +1 3
Link to comment

 

Ima ovde sigurno par centimetara lufta 

Tek ima malo preko 18 godina i ima taj stav saću da vam pokažem 

Samo da je Yaroslavka ne ubije u pojam ,ili da ova pređe u fulltime manekenku što bi mogla lagano 

SAmo da se reši kikica i tinejdžerske šminke 

Link to comment

÷ par fenomenalnih trka kod muskaraca na 800m i 400 prepone, obe u top 5 svih vremena...

 

na 800 sedjati drugi put za par nedelja ispod 1:42, ataui rekord spanije + spustio licni rekord za dve sekunde (ima srce mali!), sest ljudi ispod 1:43...

 

na 400p rai i varholm ispod 47s, dos santos isto tu negde - bice ludo u parizu!

Link to comment

Femke Bol prvi put trčala ispod 51 sekunde, naravno novi evropski rekord.

 

Sad još samo da se Sidni saplete u Parizu. :happy:

Link to comment

Sve lepše od lepšeg. Kao da sam znao da će se sjebati onim propuštanjem EP. Rekoh da ne malerišem, nisam ni pisao ništa, i evo je. :isuse:

Link to comment

Pominjali smo već to olimpijskom podforumu.

Ima još 20-ak dana do takmičenja, može to da se sanira ako se baš nije sjebala. Mene više brinu ovi rezultati koji su baš ispod svakog nivoa. 

Držimo palčeve da sve bude OK do Pariza, šta drugo.

  • +1 2
Link to comment

Osetila je bol i iz predostrožnosti nije više skakala. Verujem da povreda neće biti problem al što kaže Halvard malo rezultati brinu. Al kontam znaju šta rade bolje od nas :)

  • +1 2
Link to comment

Taj bol je bio jak, sto nikako nije dobro, I sad umesto da trenira, ona mora da miruje i odradjuje terapiju..

Link to comment

Takmičenje joj je all in, inače nema zakebancije sa ahilom. Verujem da će da proba, nema šta da izgubi, ali što kažete, izbačena je iz rutine, a ionako sigurno nije u top formi, ma kako taktizirala u poslednje vreme.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...